Mikal Bridges
Obránce · Č. 25
- Věk
- 30
- Výška
- 198 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBANew York Knicks | 6 | 6 | 27,3 | 6,2 | 2,8 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,8 | 33,3 % | 29,2 % | – |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBANew York Knicks | 82 | 82 | 32,8 | 14,4 | 3,8 | 3,7 | 1,3 | 0,8 | 1,0 | 49,0 % | 37,1 % | 82,7 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBANew York Knicks | 82 | 82 | 37,0 | 17,6 | 3,2 | 3,7 | 0,9 | 0,5 | 1,6 | 50,0 % | 35,4 % | 81,4 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBABrooklyn Nets | 82 | 82 | 34,8 | 19,6 | 4,5 | 3,6 | 1,0 | 0,4 | 2,0 | 43,6 % | 37,2 % | 81,4 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAPhoenix Suns / Brooklyn Nets | 83 | 83 | 35,7 | 20,1 | 4,4 | 3,3 | 1,1 | 0,7 | 1,5 | 46,8 % | 38,2 % | 89,5 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAPhoenix Suns | 82 | 82 | 34,8 | 14,2 | 4,2 | 2,3 | 1,2 | 0,4 | 0,8 | 53,4 % | 36,9 % | 83,4 % |
| Celkem za kariéru | 417 | 417 | 34,9 | 17,0 | 4,0 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 1,4 | 48,0 % | 36,9 % | 84,6 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Brooklyn Nets · NBA | 103:90Výhra | Zákl. | 16 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| HVenku: Philadelphia 76ers · NBA | 98:93Prohra | Zákl. | 30 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 |
| HVenku: Chicago Bulls · NBA | 127:133Výhra | Zákl. | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| DDoma: Detroit Pistons · NBA | 111:97Výhra | Zákl. | 32 | 12 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| DDoma: Orlando Magic · NBA | 102:111Prohra | Zákl. | 35 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| HVenku: Boston Celtics · NBA | 107:103Prohra | Zákl. | 22 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| DDoma: Philadelphia 76ers · NBA | 100:106Prohra | Zákl. | 33 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |