Mikal Bridges
Fundaș · Nr. 25
- Vârstă
- 30
- Înălțime
- 198 cm
Statistici pe sezoane
| Competiție și echipă | Mec. | Titular | Min/m | Pct/m | Rec/m | PD/m | Furate/m | Cap/m | Pierd/m | Arunc. % | 3p % | Lib. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBANew York Knicks | 6 | 6 | 27,3 | 6,2 | 2,8 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,8 | 33,3 % | 29,2 % | – |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBANew York Knicks | 82 | 82 | 32,8 | 14,4 | 3,8 | 3,7 | 1,3 | 0,8 | 1,0 | 49,0 % | 37,1 % | 82,7 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBANew York Knicks | 82 | 82 | 37,0 | 17,6 | 3,2 | 3,7 | 0,9 | 0,5 | 1,6 | 50,0 % | 35,4 % | 81,4 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBABrooklyn Nets | 82 | 82 | 34,8 | 19,6 | 4,5 | 3,6 | 1,0 | 0,4 | 2,0 | 43,6 % | 37,2 % | 81,4 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAPhoenix Suns / Brooklyn Nets | 83 | 83 | 35,7 | 20,1 | 4,4 | 3,3 | 1,1 | 0,7 | 1,5 | 46,8 % | 38,2 % | 89,5 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAPhoenix Suns | 82 | 82 | 34,8 | 14,2 | 4,2 | 2,3 | 1,2 | 0,4 | 0,8 | 53,4 % | 36,9 % | 83,4 % |
| Total carieră | 417 | 417 | 34,9 | 17,0 | 4,0 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 1,4 | 48,0 % | 36,9 % | 84,6 % |
Arată toate sezoanele (6)Arată mai puține sezoane
Ultimele meciuri
| Meci | Rezultat | Rol | Min | Pct. | Rec. | PD | Furate | Capace | Pierd. | Faulturi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AAcasă: Brooklyn Nets · NBA | 103:90Victorie | Titular | 16 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| DÎn deplasare: Philadelphia 76ers · NBA | 98:93Înfrângere | Titular | 30 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 |
| DÎn deplasare: Chicago Bulls · NBA | 127:133Victorie | Titular | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| AAcasă: Detroit Pistons · NBA | 111:97Victorie | Titular | 32 | 12 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| AAcasă: Orlando Magic · NBA | 102:111Înfrângere | Titular | 35 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| DÎn deplasare: Boston Celtics · NBA | 107:103Înfrângere | Titular | 22 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| AAcasă: Philadelphia 76ers · NBA | 100:106Înfrângere | Titular | 33 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |