Jarrett Allen
Pivot · Č. 31
- Věk
- 28
- Výška
- 206 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 6 | 6 | 27,8 | 15,3 | 9,2 | 1,5 | 0,7 | 1,8 | 1,2 | 65,5 % | 66,7 % | 69,2 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 56 | 56 | 27,1 | 15,4 | 8,5 | 1,8 | 1,0 | 0,8 | 1,3 | 63,8 % | 10,0 % | 70,9 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 82 | 82 | 28,0 | 13,5 | 9,7 | 1,9 | 0,9 | 0,9 | 1,2 | 70,6 % | 0,0 % | 71,8 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 77 | 77 | 31,7 | 16,5 | 10,5 | 2,7 | 0,7 | 1,1 | 1,6 | 63,4 % | 0,0 % | 74,2 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 68 | 68 | 32,6 | 14,3 | 9,8 | 1,7 | 0,8 | 1,2 | 1,4 | 64,4 % | 10,0 % | 73,3 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 56 | 56 | 32,3 | 16,1 | 10,8 | 1,6 | 0,8 | 1,3 | 1,7 | 67,7 % | 10,0 % | 70,8 % |
| Celkem za kariéru | 345 | 345 | 30,3 | 15,1 | 9,9 | 2,0 | 0,8 | 1,1 | 1,4 | 65,9 % | 11,4 % | 72,2 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Oklahoma City Thunder · NBA | 112:117Prohra | Zákl. | 28 | 14 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| HVenku: Milwaukee Bucks · NBA | 111:136Výhra | Zákl. | 24 | 25 | 11 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| HVenku: Atlanta Hawks · NBA | 114:111Prohra | Zákl. | 30 | 14 | 8 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| DDoma: Washington Wizards · NBA | 121:111Výhra | Zákl. | 30 | 8 | 12 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| DDoma: Minnesota Timberwolves · NBA | 127:125Výhra | Zákl. | 27 | 10 | 9 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| DDoma: Brooklyn Nets · NBA | 125:121Výhra | Zákl. | 27 | 21 | 8 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 |
| HVenku: Philadelphia 76ers · NBA | 114:106Prohra | Zákl. | 28 | 14 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |