Jarrett Allen
Środkowy · Nr 31
- Wiek
- 28
- Wzrost
- 206 cm
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Podst. | Min/m | Pkt/m | Zb/m | As/m | Prz/m | Bl/m | Str/m | Rz. z gry % | Za 3 % | Os. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 6 | 6 | 27,8 | 15,3 | 9,2 | 1,5 | 0,7 | 1,8 | 1,2 | 65,5% | 66,7% | 69,2% |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 56 | 56 | 27,1 | 15,4 | 8,5 | 1,8 | 1,0 | 0,8 | 1,3 | 63,8% | 10,0% | 70,9% |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 82 | 82 | 28,0 | 13,5 | 9,7 | 1,9 | 0,9 | 0,9 | 1,2 | 70,6% | 0,0% | 71,8% |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 77 | 77 | 31,7 | 16,5 | 10,5 | 2,7 | 0,7 | 1,1 | 1,6 | 63,4% | 0,0% | 74,2% |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 68 | 68 | 32,6 | 14,3 | 9,8 | 1,7 | 0,8 | 1,2 | 1,4 | 64,4% | 10,0% | 73,3% |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 56 | 56 | 32,3 | 16,1 | 10,8 | 1,6 | 0,8 | 1,3 | 1,7 | 67,7% | 10,0% | 70,8% |
| Łącznie w karierze | 345 | 345 | 30,3 | 15,1 | 9,9 | 2,0 | 0,8 | 1,1 | 1,4 | 65,9% | 11,4% | 72,2% |
Pokaż wszystkie sezony (6)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Pkt | Zb. | A | Prz. | Bl. | Straty | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DU siebie: Oklahoma City Thunder · NBA | 112:117Porażka | Podst. | 28 | 14 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| WNa wyjeździe: Milwaukee Bucks · NBA | 111:136Zwycięstwo | Podst. | 24 | 25 | 11 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| WNa wyjeździe: Atlanta Hawks · NBA | 114:111Porażka | Podst. | 30 | 14 | 8 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| DU siebie: Washington Wizards · NBA | 121:111Zwycięstwo | Podst. | 30 | 8 | 12 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| DU siebie: Minnesota Timberwolves · NBA | 127:125Zwycięstwo | Podst. | 27 | 10 | 9 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| DU siebie: Brooklyn Nets · NBA | 125:121Zwycięstwo | Podst. | 27 | 21 | 8 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 |
| WNa wyjeździe: Philadelphia 76ers · NBA | 114:106Porażka | Podst. | 28 | 14 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |