CB 1939 Canarias – FC Universitatea Cluj: kurzy a tipy, čtvrtek 5. 11. 2026 21:00
CB 1939 Canarias – FC Universitatea Cluj,čt 5. 11.21:00
Kdo vyhraje · podle kurzů11 sázkových kanceláří
- 85 % CB 1939 Canarias
- 15 % FC Universitatea Cluj
Srovnání kurzů
Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,10 | 6,00 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −13 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −13 | 22 · FC Universitatea Cluj +13 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 174 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias | XX · Remíza | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,12 | 20,65 | 6,51 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias | XX · Remíza | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 % | 1,27 | 19,0 | 3,75 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias | XX · Remíza | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 % | 1,30 | 15,0 | 3,60 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,33 | 3,05 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,37 | 2,90 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,33 | 3,05 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,37 | 2,87 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,41 | 2,72 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,45 | 2,58 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,49 | 2,45 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,54 | 2,33 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,73 | 2,00 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,80 | 1,92 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,87 | 1,83 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,15 | 1,63 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,25 | 1,56 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,38 | 1,51 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,53 | 1,47 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 2,65 | 1,42 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 182,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 2,80 | 1,39 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 183,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,95 | 1,35 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 184,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 3,12 | 1,32 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 84,5 · 1. poločas
Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 85,5 · 1. poločas
Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 86,5 · 1. poločas
Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,79 | 1,92 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 87,5 · 1. poločas
Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 88,5 · 1. poločas
Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 89,5 · 1. poločas
Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 90,5 · 1. poločas
Více/méně 90,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 91,5 · 1. poločas
Více/méně 91,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 92,5 · 1. poločas
Více/méně 92,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 80,5 · 2. poločas
Více/méně 80,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 81,5 · 2. poločas
Více/méně 81,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 82,5 · 2. poločas
Více/méně 82,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 83,5 · 2. poločas
Více/méně 83,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 84,5 · 2. poločas
Více/méně 84,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 85,5 · 2. poločas
Více/méně 85,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 86,5 · 2. poločas
Více/méně 86,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 87,5 · 2. poločas
Více/méně 87,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 88,5 · 2. poločas
Více/méně 88,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 89,5 · 2. poločas
Více/méně 89,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 94,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 94,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 95,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 95,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 48,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 48,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 49,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 49,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 50,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 50,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 76,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 76,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 77,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 77,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −19,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +19,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 3,10 | 1,33 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −18,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +18,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −17,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +17,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 2,63 | 1,44 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −16,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +16,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,42 | 1,50 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −15,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +15,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,25 | 1,57 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −14,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +14,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,11 | 1,66 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −13,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +13,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −12,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +12,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −11,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +11,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,75 | 1,97 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −10,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +10,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −9,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +9,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,55 | 2,33 | 93,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −8,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +8,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,49 | 2,50 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −7,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +7,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,41 | 2,71 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −6,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +6,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,35 | 3,00 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,30 | 3,30 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −10,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +10,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −9,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +9,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 2,20 | 1,58 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −8,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +8,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,17 | 1,59 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −7,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +7,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −6,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +6,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,73 | 1,97 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −3,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −9,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −9,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −9,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +9,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −8,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −8,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −8,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +8,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −7,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −7,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +7,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −6,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −6,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +6,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −3,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −2,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −3,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CB 1939 Canarias −2,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,67 | 2,05 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.
- CB 1939 Canarias1,10 → 1,10−0,5 %
- FC Universitatea Cluj5,75 → 6,00+4,3 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem CB 1939 Canarias, šance na výhru 85 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (11 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.