CB 1939 Canarias – FC Universitatea Cluj: kurzy a tipy, štvrtok 5. 11. 2026 21:00
CB 1939 Canarias – FC Universitatea Cluj,št 5. 11.21:00
Kto vyhrá · podľa kurzov11 stávkových kancelárií
- 84 % CB 1939 Canarias
- 16 % FC Universitatea Cluj
Porovnanie kurzov
Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −12 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −12 | 22 · FC Universitatea Cluj +12 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 173 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias | XX · Remíza | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,13 | 20,9 | 6,30 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias | XX · Remíza | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 % | 1,28 | 18,5 | 3,70 | 90,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias | XX · Remíza | 22 · FC Universitatea Cluj | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 % | 1,30 | 16,0 | 3,50 | 89,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,33 | 3,05 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,31 | 3,15 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,32 | 3,15 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,35 | 2,95 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,39 | 2,78 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,43 | 2,66 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,48 | 2,49 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,53 | 2,36 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,58 | 2,23 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,65 | 2,12 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,72 | 2,01 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,80 | 1,91 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 174 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 174 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,87 | 1,85 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,97 | 1,75 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 2,17 | 1,61 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,27 | 1,56 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,40 | 1,50 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 2,53 | 1,46 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 2,68 | 1,42 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 2,80 | 1,39 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 183,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 183,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,87 | 1,37 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 184,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 184,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 3,05 | 1,34 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 83,5 · 1. polčas
Viac/menej 83,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 84,5 · 1. polčas
Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 85,5 · 1. polčas
Viac/menej 85,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 86,5 · 1. polčas
Viac/menej 86,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,84 | 1,89 | 93,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 87,5 · 1. polčas
Viac/menej 87,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 88,5 · 1. polčas
Viac/menej 88,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 89,5 · 1. polčas
Viac/menej 89,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 90,5 · 1. polčas
Viac/menej 90,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 91,5 · 1. polčas
Viac/menej 91,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 92,5 · 1. polčas
Viac/menej 92,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 80,5 · 2. polčas
Viac/menej 80,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 81,5 · 2. polčas
Viac/menej 81,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 82,5 · 2. polčas
Viac/menej 82,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 83,5 · 2. polčas
Viac/menej 83,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 84,5 · 2. polčas
Viac/menej 84,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 85,5 · 2. polčas
Viac/menej 85,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 86,5 · 2. polčas
Viac/menej 86,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 87,5 · 2. polčas
Viac/menej 87,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 88,5 · 2. polčas
Viac/menej 88,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 89,5 · 2. polčas
Viac/menej 89,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 95,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 95,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 96,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 96,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 47,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 47,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 48,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 48,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 49,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 49,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 50,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 50,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 76,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 76,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 77,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 77,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 84,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 40,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 41,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −19,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +19,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 3,20 | 1,32 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −18,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +18,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 2,90 | 1,37 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −17,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +17,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,67 | 1,42 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −16,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +16,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 2,46 | 1,49 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −15,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +15,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 2,30 | 1,56 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −14,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +14,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 2,15 | 1,64 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −13,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +13,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,99 | 1,74 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −13 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −13 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −13 | 22 · FC Universitatea Cluj +13 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −12,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +12,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,86 | 1,85 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −11,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +11,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,76 | 1,96 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −10,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +10,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,65 | 2,12 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −9,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +9,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,55 | 2,30 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −8,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +8,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,47 | 2,50 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −7,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +7,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 1,41 | 2,72 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −6,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,36 | 2,93 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,30 | 3,30 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,26 | 3,70 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −10,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +10,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −9,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +9,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 2,20 | 1,58 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −8,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +8,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,17 | 1,60 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −7,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +7,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −6,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,73 | 1,97 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −3,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,56 | 2,25 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas
Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −2,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −9,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −9,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −9,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +9,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −8,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −8,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +8,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −7,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −7,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +7,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −6,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −6,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −5,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −3,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −2,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) −5,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −5,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) −4,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −4,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) −3,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −3,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) −2,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · CB 1939 Canarias −2,5 | 22 · FC Universitatea Cluj +2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.
- CB 1939 Canarias1,10 → 1,11+0,5 %
- FC Universitatea Cluj5,75 → 6,05+5,2 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom CB 1939 Canarias, so šancou na výhru 84 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (11 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- št 5. 11. · 21:00
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.