Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,144,7291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −10,52 · FC Universitatea Cluj +10,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,831,8391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174 (vč. prodloužení)

Více/méně 174 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,831,8391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan BělehradX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,1818,95,2891,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan BělehradX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,3118,53,3589,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. čtvrtina

Vítěz · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,372,5889,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. čtvrtina

Vítěz · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,392,5189,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 3. čtvrtina

Vítěz · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,392,5189,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 4. čtvrtina

Vítěz · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,462,3189,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,303,1091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,333,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %1,372,8092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,422,6092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,472,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,502,3892 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,552,2592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,612,1491,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,682,0492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,741,9491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,831,8592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,891,7991,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175 (vč. prodloužení)

Více/méně 175 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,831,8391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,971,7191,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,071,6591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,181,5992 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,281,5492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,401,4992,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %2,511,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,621,4292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,651,4091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,671,4092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %3,101,3292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 185,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 185,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %3,101,3091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 186,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 186,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %3,201,3092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 1. poločas

Více/méně 83,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,502,3090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,502,2590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 1. poločas

Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,801,8090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 1. poločas

Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 89,5 · 1. poločas

Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 90,5 · 1. poločas

Více/méně 90,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 91,5 · 1. poločas

Více/méně 91,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %2,251,5090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,811,7689,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,711,8789,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,761,8189,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,851,7289,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,512,2390,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,592,0990,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %1,701,8989,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,831,7790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,931,6789,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 94,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 94,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %2,111,5790,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 95,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 95,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %2,251,5090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 48,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 48,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 49,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 49,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,351,4790,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,502,2590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,2 %1,582,0489,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,691,9089,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %1,801,8090,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %1,931,6789,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %2,111,5790,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,301,5090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,502,3090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −18,52 · FC Universitatea Cluj +18,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %3,201,2891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −17,52 · FC Universitatea Cluj +17,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %3,001,3090,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −16,52 · FC Universitatea Cluj +16,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %2,801,3591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −15,52 · FC Universitatea Cluj +15,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,601,4291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −14,52 · FC Universitatea Cluj +14,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −13,52 · FC Universitatea Cluj +13,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %2,201,5691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −12,52 · FC Universitatea Cluj +12,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,101,6391,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −11,52 · FC Universitatea Cluj +11,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,941,7391,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −10 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −102 · FC Universitatea Cluj +10Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,801,8791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −9,52 · FC Universitatea Cluj +9,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,711,9791,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −8,52 · FC Universitatea Cluj +8,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −7,52 · FC Universitatea Cluj +7,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,522,2991,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −6,52 · FC Universitatea Cluj +6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,452,5092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −5,52 · FC Universitatea Cluj +5,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,352,8091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −4,52 · FC Universitatea Cluj +4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,303,1091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −3,52 · FC Universitatea Cluj +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %1,253,4091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −2,52 · FC Universitatea Cluj +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,233,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −9,52 · FC Universitatea Cluj +9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,451,4791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −8,52 · FC Universitatea Cluj +8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −7,52 · FC Universitatea Cluj +7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %2,051,6792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −6,52 · FC Universitatea Cluj +6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,881,8092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −5,52 · FC Universitatea Cluj +5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,771,9292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −4,52 · FC Universitatea Cluj +4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,662,0691,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −3,52 · FC Universitatea Cluj +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −2,52 · FC Universitatea Cluj +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −4,52 · FC Universitatea Cluj +4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,151,6292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −3,52 · FC Universitatea Cluj +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −2,52 · FC Universitatea Cluj +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,751,9592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Partizan Bělehrad −1,52 · FC Universitatea Cluj +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,622,1291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.

  • 1Partizan Bělehrad1,12 1,14kurz roste+1,8 %
  • 2FC Universitatea Cluj4,75 4,72kurz klesá−0,5 %