Prejsť na obsah

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %1,144,7291,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −10,52 · FC Universitatea Cluj +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,831,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 174 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 174 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %1,831,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · PartizanX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %1,1818,95,2891,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · PartizanX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %1,3118,53,3589,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 1. štvrtina

Víťaz · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,372,5889,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 2. štvrtina

Víťaz · 2. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,392,5189,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 3. štvrtina

Víťaz · 3. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,392,5189,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 4. štvrtina

Víťaz · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan2 · FC Universitatea ClujVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,462,3189,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,303,1091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,372,8092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,422,6092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,472,4591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,502,3892 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,552,2592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,612,1491,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,682,0492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %1,741,9491,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,831,8592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,891,7991,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 175 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 175 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %1,831,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,971,7191,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,071,6591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,181,5992 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %2,281,5492,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,401,4992,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %2,511,4591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,621,4292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,651,4091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 183,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 183,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %2,671,4092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 184,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 184,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,101,3292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 185,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 185,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %3,101,3091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 186,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 186,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %3,201,3092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 83,5 · 1. polčas

Viac/menej 83,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,502,3090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 84,5 · 1. polčas

Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,502,2590 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 85,5 · 1. polčas

Viac/menej 85,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 86,5 · 1. polčas

Viac/menej 86,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,701,9089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 87,5 · 1. polčas

Viac/menej 87,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,801,8090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 88,5 · 1. polčas

Viac/menej 88,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 89,5 · 1. polčas

Viac/menej 89,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 90,5 · 1. polčas

Viac/menej 90,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 91,5 · 1. polčas

Viac/menej 91,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %2,251,5090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 43,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 43,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,811,7689,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 · 2. štvrtina

Viac/menej 42,5 · 2. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %1,711,8789,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 · 3. štvrtina

Viac/menej 42,5 · 3. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,761,8189,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 43,5 · 4. štvrtina

Viac/menej 43,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,1 %1,851,7289,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,472,4091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,512,2390,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,592,0990,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %1,701,8989,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,831,7790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %1,931,6789,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %2,111,5790,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 95,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 95,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %2,251,5090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 96,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 96,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %2,351,5091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,472,4091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,502,3591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,751,8589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 47,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 47,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 48,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 48,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,151,6091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 49,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 49,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,351,4790,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,502,2590 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,2 %1,582,0489,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %1,691,9089,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,801,8090,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %1,931,6789,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %2,111,5790,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 84,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,301,5090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %2,401,4791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,502,3090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 40,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 41,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %2,401,4791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −18,52 · FC Universitatea Cluj +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 %3,201,2891,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −17,52 · FC Universitatea Cluj +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %3,001,3090,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −16,52 · FC Universitatea Cluj +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %2,801,3591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −15,52 · FC Universitatea Cluj +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %2,601,4291,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −14,52 · FC Universitatea Cluj +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %2,401,4791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −13,52 · FC Universitatea Cluj +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %2,201,5691,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −12,52 · FC Universitatea Cluj +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,101,6391,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −11,52 · FC Universitatea Cluj +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %1,941,7391,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −102 · FC Universitatea Cluj +10Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,801,8791,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −9,52 · FC Universitatea Cluj +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,711,9791,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −8,52 · FC Universitatea Cluj +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,612,1291,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −7,52 · FC Universitatea Cluj +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %1,522,2991,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −6,52 · FC Universitatea Cluj +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,452,5092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −5,52 · FC Universitatea Cluj +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,352,8091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −4,52 · FC Universitatea Cluj +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,303,1091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −3,52 · FC Universitatea Cluj +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 %1,253,4091,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −2,52 · FC Universitatea Cluj +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,233,6091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −9,52 · FC Universitatea Cluj +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %2,451,4791,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −8,52 · FC Universitatea Cluj +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −7,52 · FC Universitatea Cluj +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %2,051,6792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −6,52 · FC Universitatea Cluj +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,881,8092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −5,52 · FC Universitatea Cluj +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,771,9292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −4,52 · FC Universitatea Cluj +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,662,0691,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −3,52 · FC Universitatea Cluj +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,552,2591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −2,52 · FC Universitatea Cluj +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,472,4091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) −4,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −4,52 · FC Universitatea Cluj +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,151,6292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) −3,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −3,52 · FC Universitatea Cluj +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) −2,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −2,52 · FC Universitatea Cluj +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,751,9592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Partizan −1,52 · FC Universitatea Cluj +1,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,622,1291,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 10 stávkových kancelárií.

  • 1Partizan1,12 1,14kurz rastie+1,8 %
  • 2FC Universitatea Cluj4,75 4,72kurz klesá−0,5 %