Přejít na obsah

Stonehill Skyhawks – Mercyhurst Lakers: kurzy

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks2 · Mercyhurst LakersVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,323,0592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −62 · Mercyhurst Lakers +6Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,7 %1,901,9395,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 45,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 45,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,871,9094,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill SkyhawksX · Remíza2 · Mercyhurst LakersVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 %1,4018,03,0090,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill SkyhawksX · Remíza2 · Mercyhurst LakersVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,599,602,9092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 43,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,532,1789,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 44,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,622,0590,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 46,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 46,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,781,9091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 47,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 47,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,881,8092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 48,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 48,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,971,7091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 49,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 49,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,051,6390,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 50,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 50,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,101,5890,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 51,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 51,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,3 %2,251,4889,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 26,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 26,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,751,9592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 27,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 27,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 19,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 20,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −9,52 · Mercyhurst Lakers +9,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,001,7192,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −8,52 · Mercyhurst Lakers +8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,951,7492 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −7,52 · Mercyhurst Lakers +7,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,901,7891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −72 · Mercyhurst Lakers +7Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %1,861,9194,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −6,52 · Mercyhurst Lakers +6,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,721,9992,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −5,52 · Mercyhurst Lakers +5,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,712,0292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stonehill Skyhawks −4,52 · Mercyhurst Lakers +4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,692,0292 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1Stonehill Skyhawks1,36 1,33kurz klesá−1,8 %
  • 2Mercyhurst Lakers2,85 3,05kurz roste+7 %