Cote Stonehill Skyhawks – Mercyhurst Lakers
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks | 2 · Mercyhurst Lakers | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −6 | 2 · Mercyhurst Lakers +6 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 1,90 | 1,93 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 45,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,87 | 1,90 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks | X · Egal | 2 · Mercyhurst Lakers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,6 % | 1,40 | 18,0 | 3,00 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks | X · Egal | 2 · Mercyhurst Lakers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 1,59 | 9,60 | 2,90 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 43,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,7 % | 1,53 | 2,17 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 44,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,62 | 2,05 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 46,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 47,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 48,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,97 | 1,70 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 49,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 2,05 | 1,63 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 50,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,10 | 1,58 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 51,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,3 % | 2,25 | 1,48 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 26,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 27,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −9,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −8,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −7,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −7 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −7 | 2 · Mercyhurst Lakers +7 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,86 | 1,91 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −6,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,72 | 1,99 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −5,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stonehill Skyhawks −4,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 12 case de pariuri.
- 1Stonehill Skyhawks1,36 1,33−1,8 %
- 2Mercyhurst Lakers2,85 3,05+7 %