Furman Paladins – Western Carolina Catamounts: odds
Furman Paladins 26, Western Carolina Catamounts 27
Paus 10–14Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins | 2 · Western Carolina Catamounts | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,96 | 1,80 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins +1,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 52,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,87 | 1,86 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins | X · Oavgjort | 2 · Western Carolina Catamounts | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,15 | 18,0 | 1,70 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Furman Paladins | X · Oavgjort | 2 · Western Carolina Catamounts | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,31 | 8,80 | 1,87 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 48,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,51 | 2,20 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 49,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,57 | 2,12 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 50,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,62 | 2,05 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 51,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,75 | 1,92 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 53,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,88 | 1,84 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 54,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,93 | 1,74 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 55,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,07 | 1,60 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,12 | 1,56 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,17 | 1,54 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 24,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins −1,5 | 2 · Western Carolina Catamounts +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins +2,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins +3 | 2 · Western Carolina Catamounts −3 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,7 % | 1,74 | 2,08 | 94,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins +3,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,55 | 2,27 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins +4,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,49 | 2,42 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Furman Paladins +5,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,51 | 2,35 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 12 spelbolag.
- 1Furman Paladins2,07 1,98−4,1 %
- 2Western Carolina Catamounts1,66 1,80+8,4 %