Cote Furman Paladins – Western Carolina Catamounts
Furman Paladins 26, Western Carolina Catamounts 27
Pauză 10–14Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins | 2 · Western Carolina Catamounts | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 93,8 % | 1,96 | 1,80 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins +1,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 52,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,87 | 1,86 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins | X · Egal | 2 · Western Carolina Catamounts | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,2 % | 2,15 | 18,0 | 1,70 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins | X · Egal | 2 · Western Carolina Catamounts | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 2,31 | 8,80 | 1,87 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 48,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,5 % | 1,51 | 2,20 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 49,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,57 | 2,12 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 50,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,62 | 2,05 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 51,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,6 % | 1,75 | 1,92 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 53,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93 % | 1,88 | 1,84 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 54,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,93 | 1,74 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 55,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,07 | 1,60 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 56,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,9 % | 2,12 | 1,56 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 57,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,1 % | 2,17 | 1,54 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 24,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 27,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins −1,5 | 2 · Western Carolina Catamounts +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins +2,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins +3 | 2 · Western Carolina Catamounts −3 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,7 % | 1,74 | 2,08 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins +3,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,55 | 2,27 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins +4,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,49 | 2,42 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Furman Paladins +5,5 | 2 · Western Carolina Catamounts −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,51 | 2,35 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 12 case de pariuri.
- 1Furman Paladins2,07 1,98−4,1 %
- 2Western Carolina Catamounts1,66 1,80+8,4 %