Prejsť na obsah

Furman Paladins – Western Carolina Catamounts: kurzy

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins2 · Western Carolina CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,961,8093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins +1,52 · Western Carolina Catamounts −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,851,8793 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,871,8693,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman PaladinsX · Remíza2 · Western Carolina CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 %2,1518,01,7090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman PaladinsX · Remíza2 · Western Carolina CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,318,801,8792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %1,512,2089,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,572,1290,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,622,0590,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,751,9291,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,881,8493 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,931,7491,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %2,071,6090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %2,121,5689,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %2,171,5490,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 24,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 27,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins −1,52 · Western Carolina Catamounts +1,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,001,7192,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins +2,52 · Western Carolina Catamounts −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,851,9093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins +32 · Western Carolina Catamounts −3Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 %1,742,0894,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins +3,52 · Western Carolina Catamounts −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,552,2792,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins +4,52 · Western Carolina Catamounts −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,492,4292,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Furman Paladins +5,52 · Western Carolina Catamounts −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,512,3591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.

  • 1Furman Paladins2,07 1,98kurz klesá−4,1 %
  • 2Western Carolina Catamounts1,66 1,80kurz rastie+8,4 %