Pregled utakmice
Iz naših podatakaKonačan rezultat: Energie Cottbus 1 – 2 VfL Bochum.
| Podatak | Energie Cottbus | VfL Bochum |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Konačan rezultat: Energie Cottbus 1 – 2 VfL Bochum.
| Podatak | Energie Cottbus | VfL Bochum |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Posed lopte: Energie Cottbus 55%, VfL Bochum 45%
Očekivani golovi: Energie Cottbus 1,34, VfL Bochum 1,26
Šutevi: Energie Cottbus 14, VfL Bochum 12
Šutevi u okvir gola: Energie Cottbus 5, VfL Bochum 4
Korneri: Energie Cottbus 5, VfL Bochum 4
Dodavanja: Energie Cottbus 517, VfL Bochum 414
Golmani
Odbrane: Energie Cottbus 2, VfL Bochum 3
Disciplina
Prekršaji: Energie Cottbus 2, VfL Bochum 19
Ofsajdi: Energie Cottbus 1, VfL Bochum 4
Žuti kartoni: Energie Cottbus 1, VfL Bochum 4
Crveni kartoni: Energie Cottbus 0, VfL Bochum 0
| Igrač | Min | Ocena | G | A | Šut. | U okvir | xG | Pas. | Pas. % | Klj. p. | Odb. | Presr. | Duel. | Odbr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Energie Cottbus | |||||||||||||||
| 1M. Lotka | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 50 | 78% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 25L. Guwara | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 83% | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 21Luca Erlein | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 86 | 92% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2K. Manu | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 82 | 94% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 3H. Rorig | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 39 | 85% | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 8Lukas Michelbrink | 65 | 5,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,16 | 33 | 88% | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 32L. Bittencourt | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,15 | 73 | 84% | 1 | 6 | 3 | 12 | 0 | 0 |
| 11M. Hannemann | 90 | 5,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,04 | 26 | 54% | 0 | 2 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 9L. Copado | 65 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 77% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10T. Ciğerci | 75 | 7,1 | 1 | 0 | 2 | 1 | – | 39 | 74% | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31J. Butler | 75 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,07 | 13 | 69% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13Dmytro Bohdanov | 15 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7C. Kinsombi | 15 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 5 | 60% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 5D. Pelivan | 25 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 71% | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19J. Boziaris | 25 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | 15 | 80% | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VfL Bochum | |||||||||||||||
| 1T. Horn | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 86% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| 32M. Wittek | 81 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 88% | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 5K. Mets | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 49 | 94% | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 15M. Steinwender | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 56 | 89% | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2S. Klaiber | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 46 | 80% | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 24M. Pannewig | 90 | 6,8 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 50 | 84% | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 34T. Meyer | 26 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 17G. Holtmann | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 75% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10B. Taz | 81 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,06 | 22 | 86% | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 23K. Miyoshi | 64 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,10 | 20 | 60% | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 33P. Hofmann | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0,77 | 18 | 67% | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 28C. Patino | 64 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 48 | 98% | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 7C. Rasmussen | 45 | 7,9 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0,21 | 11 | 45% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31L. Sawas | 9 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 14J. Steuckers | 26 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,10 | 11 | 82% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39L. Isbruch | 9 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
U našoj bazi nema ranijih duela.
Forma