Pregled utakmice
Iz naših podatakaKonačan rezultat: Karlsruher SC 0 – 3 Energie Cottbus.
| Podatak | Karlsruher SC | Energie Cottbus |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Konačan rezultat: Karlsruher SC 0 – 3 Energie Cottbus.
| Podatak | Karlsruher SC | Energie Cottbus |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Posed lopte: Karlsruher SC 57%, Energie Cottbus 43%
Očekivani golovi: Karlsruher SC 1,73, Energie Cottbus 1,93
Šutevi: Karlsruher SC 20, Energie Cottbus 25
Šutevi u okvir gola: Karlsruher SC 5, Energie Cottbus 10
Korneri: Karlsruher SC 5, Energie Cottbus 8
Dodavanja: Karlsruher SC 445, Energie Cottbus 333
Golmani
Odbrane: Karlsruher SC 7, Energie Cottbus 5
Disciplina
Prekršaji: Karlsruher SC 13, Energie Cottbus 16
Ofsajdi: Karlsruher SC 4, Energie Cottbus 1
Žuti kartoni: Karlsruher SC 1, Energie Cottbus 2
Crveni kartoni: Karlsruher SC 0, Energie Cottbus 0
Početni sastav
Nisu ulazili u igru
| Igrač | Min | Ocena | G | A | Šut. | U okvir | xG | Pas. | Pas. % | Klj. p. | Odb. | Presr. | Duel. | Odbr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlsruher SC | |||||||||||||||
| 1H. Bernat | 90 | 8,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 77% | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 |
| 22C. Kobald | 81 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 40 | 93% | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 28M. Franke | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,33 | 56 | 86% | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 36Rafael Pinto Pedrosa | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 83% | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 26D. H. Zor | 81 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,16 | 37 | 92% | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 23T. Civeja | 63 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,16 | 19 | 68% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11N. Eichinger | 45 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,05 | 16 | 63% | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 10M. WanitzekC | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,02 | 71 | 76% | 5 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 19Louey Ben Farhat | 67 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,69 | 16 | 75% | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 13S. Fukuda | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,23 | 7 | 86% | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 25L. Egloff | 45 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,02 | 30 | 83% | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 24S. Trémoulet | 9 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 86% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 6S. Väänänen | 9 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 63% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 37J. Ponente | 27 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,07 | 11 | 45% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 27J. D. Meyer | 23 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 40% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Energie Cottbus | |||||||||||||||
| 1M. Lotka | 90 | 8,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 66% | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 20A. BorgmannC | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | 30 | 83% | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 21Luca Erlein | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 42 | 83% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2K. Manu | 90 | 8,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,18 | 39 | 85% | 1 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 3H. Rorig | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 36 | 69% | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 32L. Bittencourt | 45 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 24 | 83% | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 8Lukas Michelbrink | 90 | 8,5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0,34 | 25 | 88% | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 31J. Butler | 73 | 7,3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0,64 | 8 | 50% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19J. Boziaris | 61 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,12 | 11 | 91% | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 10T. Ciğerci | 85 | 7,3 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0,16 | 29 | 83% | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 9L. Copado | 73 | 6,9 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0,12 | 20 | 70% | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 23Fousseny Doumbia | 5 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11M. Hannemann | 29 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,08 | 7 | 43% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 7C. Kinsombi | 17 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 8 | 88% | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 5D. Pelivan | 45 | 8,0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,14 | 12 | 83% | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 13Dmytro Bohdanov | 17 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 75% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
U našoj bazi nema ranijih duela.
Forma