Pređi na sadržaj

Pavel Kadeřábek

Desni vezni · Br. 3

Godine
34
Visina
182 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
750 hilj. €

Statistika po sezonama

Pavel Kadeřábek: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAAGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaSparta Prag53020002100
MOL CupSparta Prag1210001000
2025/26
Chance LigaSparta Prag211.3152207300
UEFA Conference LeagueSparta Prag64270101100
UEFA Conference League QualifyingSparta Prag42270102000
MOL CupSparta Prag2880001000
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag1450000000
2024/25
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim241.5742006600
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim52600103000
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim22100000000
2023/24
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim292.4223501700
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1900000000
2022/23
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim261.6621109100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim21561001000
2021/22
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim191.2001305500
2020/21
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim201.5870403300
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim21340101000
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1210000000
2019/20
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim302.4762712200
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim33001000000
2018/19
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim292.5103401700
UEFA Champions LeagueTSG 1899 Hoffenheim65401000000
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1901100000
2017/18
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim282.1972304500
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim32361100000
UEFA Champions League QualifyingTSG 1899 Hoffenheim21540000100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1450001000
2016/17
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim231.9760301200
Regionalliga SüdwestTSG 1899 Hoffenheim II21501000100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1720000010
2015/16
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim282.2260103200
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1900000000
2014/15
Chance LigaSparta Prag252.1763710300
UEFA Europa LeagueSparta Prag65400100200
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag43600200000
UEFA Europa League QualifyingSparta Prag21800000000
MOL CupSparta Prag1900100000
SuperpoharSparta Prag1900000000
2013/14
Chance LigaSparta Prag302.70051000300
MOL CupSparta Prag75501001000
UEFA Europa League QualifyingSparta Prag21310000000
2012/13
Chance LigaSparta Prag191.0352109100
UEFA Europa LeagueSparta Prag52960001100
MOL CupSparta Prag43462000100
UEFA Europa League QualifyingSparta Prag43180000100
2011/12
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B121.0621000100
Chance LigaFK Viktoria Zizkov118220001300
Chance LigaSparta Prag21220001100
MOL CupSparta Prag110001000
MOL CupFK Viktoria Zizkov1900000000
2010/11
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B201.5841000300
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag1290001000
UEFA Europa LeagueSparta Prag110001000
2009/10
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B31480002000
Ukupno u karijeri49137.47437612736710
Prikaži sve sezone (18)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Pavel Kadeřábek: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: FC Banik Ostrava · Chance Liga0:0NerešenoRez.456,600102075%

Karijera i transferi

  1. Hoffenheim→Sparta Prag

    TransferTržišna vrednost 1,7 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Sparta Prag→Hoffenheim

    TransferObeštećenje 3,5 mil. € · Tržišna vrednost 3,5 mil. € · Sezona 2015/16

  3. Sparta Prague B→Sparta Prag

    TransferTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2012/13

  4. Viktoria Zizkov→Sparta Prague B

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2011/12

  5. Sparta Prague B→Viktoria Zizkov

    PozajmicaTržišna vrednost 250 hilj. € · Sezona 2011/12

  6. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezona 2010/11

  7. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezona 2009/10

  8. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezona 2008/09

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera