Przejdź do treści

Pavel Kadeřábek

Prawy pomocnik · Nr 3

Wiek
34
Wzrost
182 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
750 tys. €

Statystyki w sezonach

Pavel Kadeřábek: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaSparta Praga53020002100
MOL CupSparta Praga1210001000
2025/26
Chance LigaSparta Praga2113152207300
UEFA Conference LeagueSparta Praga64270101100
UEFA Conference League QualifyingSparta Praga42270102000
MOL CupSparta Praga2880001000
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga1450000000
2024/25
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2415742006600
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim52600103000
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim22100000000
2023/24
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2924223501700
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1900000000
2022/23
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2616621109100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim21561001000
2021/22
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim1912001305500
2020/21
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2015870403300
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim21340101000
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1210000000
2019/20
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim3024762712200
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim33001000000
2018/19
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2925103401700
UEFA Champions LeagueTSG 1899 Hoffenheim65401000000
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1901100000
2017/18
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2821972304500
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim32361100000
UEFA Champions League QualifyingTSG 1899 Hoffenheim21540000100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1450001000
2016/17
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2319760301200
Regionalliga SüdwestTSG 1899 Hoffenheim II21501000100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1720000010
2015/16
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim2822260103200
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim1900000000
2014/15
Chance LigaSparta Praga2521763710300
UEFA Europa LeagueSparta Praga65400100200
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga43600200000
UEFA Europa League QualifyingSparta Praga21800000000
MOL CupSparta Praga1900100000
SuperpoharSparta Praga1900000000
2013/14
Chance LigaSparta Praga30270051000300
MOL CupSparta Praga75501001000
UEFA Europa League QualifyingSparta Praga21310000000
2012/13
Chance LigaSparta Praga1910352109100
UEFA Europa LeagueSparta Praga52960001100
MOL CupSparta Praga43462000100
UEFA Europa League QualifyingSparta Praga43180000100
2011/12
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B1210621000100
Chance LigaFK Viktoria Zizkov118220001300
Chance LigaSparta Praga21220001100
MOL CupSparta Praga110001000
MOL CupFK Viktoria Zizkov1900000000
2010/11
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B2015841000300
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga1290001000
UEFA Europa LeagueSparta Praga110001000
2009/10
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B31480002000
Łącznie w karierze49137 47437612736710
Pokaż wszystkie sezony (18)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Pavel Kadeřábek: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Baník Ostrawa · Chance Liga0:0RemisRez.456,600102075%

Kariera i transfery

  1. Hoffenheim→Sparta Praga

    TransferWartość rynkowa 1,7 mln € · Sezon 2025/26

  2. Sparta Praga→Hoffenheim

    TransferKwota transferu 3,5 mln € · Wartość rynkowa 3,5 mln € · Sezon 2015/16

  3. Sparta Prague B→Sparta Praga

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2012/13

  4. Viktoria Zizkov→Sparta Prague B

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2011/12

  5. Sparta Prague B→Viktoria Zizkov

    WypożyczenieWartość rynkowa 250 tys. € · Sezon 2011/12

  6. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezon 2010/11

  7. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezon 2009/10

  8. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezon 2008/09

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów