Pređi na sadržaj

Patrik Hrošovský

Centralni vezni · Br. 17

Godine
34
Visina
173 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
1 mil. €

Statistika po sezonama

Patrik Hrošovský: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaViktorija Plzenj11947140000
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj2136000010
UEFA Europa League QualifyingViktorija Plzenj2210100010
2025/26
Jupiler Pro LeagueKRC Genk161.004110600
Chance LigaViktorija Plzenj11984010000
UEFA Europa LeagueKRC Genk6491000000
Chance Liga · Championship GroupViktorija Plzenj5450020000
Croky CupKRC Genk2166000000
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj2210010010
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk2157200000
MOL CupViktorija Plzenj190000010
2024/25
Jupiler Pro LeagueKRC Genk261.689620720
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk8530020200
Croky CupKRC Genk5301100200
2023/24
Jupiler Pro LeagueKRC Genk292.130040740
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk10861010000
UEFA Conference LeagueKRC Genk5312000210
Croky CupKRC Genk2165000100
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk2206010000
UEFA Conference League QualifyingKRC Genk2158000000
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk2180000000
Jupiler Pro League playoff Europa LeagueKRC Genk190000000
2022/23
Jupiler Pro LeagueKRC Genk343.018240030
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk6537100000
Croky CupKRC Genk2210000000
2021/22
Jupiler Pro LeagueKRC Genk272.064540340
Jupiler Pro League Europe Play-OffsKRC Genk5232000300
UEFA Europa LeagueKRC Genk4360000000
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk2144000000
Croky CupKRC Genk1120000010
Volkswagen SupercupKRC Genk131000100
2020/21
Jupiler Pro LeagueKRC Genk241.845220340
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk6516000020
Croky CupKRC Genk4304000110
2019/20
Jupiler Pro LeagueKRC Genk211.542100510
UEFA Champions LeagueKRC Genk5414000000
Chance LigaViktorija Plzenj4360000000
UEFA Champions League QualifyingViktorija Plzenj2180000000
UEFA Europa League QualifyingViktorija Plzenj2210000020
Croky CupKRC Genk175000000
2018/19
Chance LigaViktorija Plzenj302.700433010
UEFA Champions LeagueViktorija Plzenj6540110010
Chance Liga · Championship GroupViktorija Plzenj5450121000
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj2180000000
2017/18
Chance LigaViktorija Plzenj282.511220050
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj10930010020
UEFA Champions League QualifyingViktorija Plzenj2180000010
UEFA Europa League QualifyingViktorija Plzenj2180000010
2016/17
Chance LigaViktorija Plzenj252.018110300
UEFA Champions League QualifyingViktorija Plzenj3270000000
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj3270000000
MOL CupViktorija Plzenj2180000000
2015/16
Chance LigaViktorija Plzenj262.240111020
MOL CupViktorija Plzenj5309000100
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj5450100000
UEFA Europa League QualifyingViktorija Plzenj2180000000
Juniorska ligaFC Viktoria Plzen B145000000
SuperpoharViktorija Plzenj190000000
UEFA Champions League QualifyingViktorija Plzenj120000110
2014/15
Chance LigaViktorija Plzenj282.306070210
MOL CupViktorija Plzenj3202000100
SuperpoharViktorija Plzenj190000000
UEFA Europa League QualifyingViktorija Plzenj115000100
2013/14
Chance Liga1.SC Znojmo FK14669420710
Chance LigaViktorija Plzenj12834230400
MOL Cup1.SC Znojmo FK3200100100
MOL CupViktorija Plzenj2151000000
UEFA Europa LeagueViktorija Plzenj190010000
2012/13
Chance Narodni LigaFK Viagem Usti nad Labem282.390320150
MOL CupFK Viagem Usti nad Labem2180010000
2011/12
Chance Narodni LigaFK Banik Sokolov 194813733000510
Ukupno u karijeri57045.2324456570510
Prikaži sve sezone (16)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Patrik Hrošovský: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: FK Jablonec · Chance Liga2:3PobedaStart907,301303887%

Karijera i transferi

  1. Genk→Viktorija Plzenj

    TransferObeštećenje 1 mil. € · Tržišna vrednost 2 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Viktorija Plzenj→Genk

    TransferObeštećenje 5,2 mil. € · Tržišna vrednost 6,5 mil. € · Sezona 2019/20

  3. Vikt. Plzen B→Viktorija Plzenj

    TransferTržišna vrednost 350 hilj. € · Sezona 2013/14

  4. 1.SC Znojmo→Vikt. Plzen B

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 350 hilj. € · Sezona 2013/14

  5. Vikt. Plzen B→1.SC Znojmo

    PozajmicaTržišna vrednost 150 hilj. € · Sezona 2013/14

  6. Viagem Usti n/L→Vikt. Plzen B

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 150 hilj. € · Sezona 2012/13

  7. Vikt. Plzen B→Viagem Usti n/L

    PozajmicaSezona 2012/13

  8. Banik Sokolov→Vikt. Plzen B

    Kraj pozajmiceSezona 2011/12

  9. Vikt. Plzen B→Banik Sokolov

    PozajmicaSezona 2011/12

  10. Vikt. Plzen U19→Vikt. Plzen B

    TransferSezona 2010/11

  11. Ak. ACS Trencin→Vikt. Plzen U19

    TransferSezona 2009/10

  12. Prievidza Yth→Ak. ACS Trencin

    TransferSezona 2007/08

Prikaži sve transfere (12)Prikaži manje transfera