Przejdź do treści

Patrik Hrošovský

Środkowy pomocnik · Nr 17

Wiek
34
Wzrost
173 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
1 mln €

Statystyki w sezonach

Patrik Hrošovský: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň11947140000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň2136000010
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2210100010
2025/26
Jupiler Pro LeagueKRC Genk161004110600
Chance LigaFC Viktoria Plzeň11984010000
UEFA Europa LeagueKRC Genk6491000000
Chance Liga · Championship GroupFC Viktoria Plzeň5450020000
Croky CupKRC Genk2166000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň2210010010
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk2157200000
MOL CupFC Viktoria Plzeň190000010
2024/25
Jupiler Pro LeagueKRC Genk261689620720
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk8530020200
Croky CupKRC Genk5301100200
2023/24
Jupiler Pro LeagueKRC Genk292130040740
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk10861010000
UEFA Conference LeagueKRC Genk5312000210
Croky CupKRC Genk2165000100
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk2206010000
UEFA Conference League QualifyingKRC Genk2158000000
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk2180000000
Jupiler Pro League playoff Europa LeagueKRC Genk190000000
2022/23
Jupiler Pro LeagueKRC Genk343018240030
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk6537100000
Croky CupKRC Genk2210000000
2021/22
Jupiler Pro LeagueKRC Genk272064540340
Jupiler Pro League Europe Play-OffsKRC Genk5232000300
UEFA Europa LeagueKRC Genk4360000000
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk2144000000
Croky CupKRC Genk1120000010
Volkswagen SupercupKRC Genk131000100
2020/21
Jupiler Pro LeagueKRC Genk241845220340
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk6516000020
Croky CupKRC Genk4304000110
2019/20
Jupiler Pro LeagueKRC Genk211542100510
UEFA Champions LeagueKRC Genk5414000000
Chance LigaFC Viktoria Plzeň4360000000
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000000
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2210000020
Croky CupKRC Genk175000000
2018/19
Chance LigaFC Viktoria Plzeň302700433010
UEFA Champions LeagueFC Viktoria Plzeň6540110010
Chance Liga · Championship GroupFC Viktoria Plzeň5450121000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň2180000000
2017/18
Chance LigaFC Viktoria Plzeň282511220050
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň10930010020
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000010
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000010
2016/17
Chance LigaFC Viktoria Plzeň252018110300
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň3270000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň3270000000
MOL CupFC Viktoria Plzeň2180000000
2015/16
Chance LigaFC Viktoria Plzeň262240111020
MOL CupFC Viktoria Plzeň5309000100
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň5450100000
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000000
Juniorska ligaFC Viktoria Plzen B145000000
SuperpoharFC Viktoria Plzeň190000000
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň120000110
2014/15
Chance LigaFC Viktoria Plzeň282306070210
MOL CupFC Viktoria Plzeň3202000100
SuperpoharFC Viktoria Plzeň190000000
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň115000100
2013/14
Chance Liga1.SC Znojmo FK14669420710
Chance LigaFC Viktoria Plzeň12834230400
MOL Cup1.SC Znojmo FK3200100100
MOL CupFC Viktoria Plzeň2151000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň190010000
2012/13
Chance Narodni LigaFK Viagem Usti nad Labem282390320150
MOL CupFK Viagem Usti nad Labem2180010000
2011/12
Chance Narodni LigaFK Banik Sokolov 194813733000510
Łącznie w karierze57045 2324456570510
Pokaż wszystkie sezony (16)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Patrik Hrošovský: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: FK Jablonec · Chance Liga2:3ZwycięstwoPodst.907,301303887%

Kariera i transfery

  1. Genk→FC Viktoria Plzeň

    TransferKwota transferu 1 mln € · Wartość rynkowa 2 mln € · Sezon 2025/26

  2. FC Viktoria Plzeň→Genk

    TransferKwota transferu 5,2 mln € · Wartość rynkowa 6,5 mln € · Sezon 2019/20

  3. Vikt. Plzen B→FC Viktoria Plzeň

    TransferWartość rynkowa 350 tys. € · Sezon 2013/14

  4. 1.SC Znojmo→Vikt. Plzen B

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 350 tys. € · Sezon 2013/14

  5. Vikt. Plzen B→1.SC Znojmo

    WypożyczenieWartość rynkowa 150 tys. € · Sezon 2013/14

  6. Viagem Usti n/L→Vikt. Plzen B

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 150 tys. € · Sezon 2012/13

  7. Vikt. Plzen B→Viagem Usti n/L

    WypożyczenieSezon 2012/13

  8. Banik Sokolov→Vikt. Plzen B

    Koniec wypożyczeniaSezon 2011/12

  9. Vikt. Plzen B→Banik Sokolov

    WypożyczenieSezon 2011/12

  10. Vikt. Plzen U19→Vikt. Plzen B

    TransferSezon 2010/11

  11. Ak. ACS Trencin→Vikt. Plzen U19

    TransferSezon 2009/10

  12. Prievidza Yth→Ak. ACS Trencin

    TransferSezon 2007/08

Pokaż wszystkie transfery (12)Pokaż mniej transferów