Prejsť na obsah

Patrik Hrošovský

Centrálny stredopoliar · Č. 17

Vek
34
Výška
173 cm
Preferovaná noha
Pravá
Trhová hodnota
1 mil. €

Štatistiky po sezónach

Patrik Hrošovský: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.Z lav.ŽKČK
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň11947140000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň2136000010
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2210100010
2025/26
Jupiler Pro LeagueKRC Genk161 004110600
Chance LigaFC Viktoria Plzeň11984010000
UEFA Europa LeagueKRC Genk6491000000
Chance Liga · Championship GroupFC Viktoria Plzeň5450020000
Croky CupKRC Genk2166000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň2210010010
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk2157200000
MOL CupFC Viktoria Plzeň190000010
2024/25
Jupiler Pro LeagueKRC Genk261 689620720
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk8530020200
Croky CupKRC Genk5301100200
2023/24
Jupiler Pro LeagueKRC Genk292 130040740
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk10861010000
UEFA Conference LeagueKRC Genk5312000210
Croky CupKRC Genk2165000100
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk2206010000
UEFA Conference League QualifyingKRC Genk2158000000
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk2180000000
Jupiler Pro League playoff Europa LeagueKRC Genk190000000
2022/23
Jupiler Pro LeagueKRC Genk343 018240030
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk6537100000
Croky CupKRC Genk2210000000
2021/22
Jupiler Pro LeagueKRC Genk272 064540340
Jupiler Pro League Europe Play-OffsKRC Genk5232000300
UEFA Europa LeagueKRC Genk4360000000
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk2144000000
Croky CupKRC Genk1120000010
Volkswagen SupercupKRC Genk131000100
2020/21
Jupiler Pro LeagueKRC Genk241 845220340
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk6516000020
Croky CupKRC Genk4304000110
2019/20
Jupiler Pro LeagueKRC Genk211 542100510
UEFA Champions LeagueKRC Genk5414000000
Chance LigaFC Viktoria Plzeň4360000000
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000000
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2210000020
Croky CupKRC Genk175000000
2018/19
Chance LigaFC Viktoria Plzeň302 700433010
UEFA Champions LeagueFC Viktoria Plzeň6540110010
Chance Liga · Championship GroupFC Viktoria Plzeň5450121000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň2180000000
2017/18
Chance LigaFC Viktoria Plzeň282 511220050
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň10930010020
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000010
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000010
2016/17
Chance LigaFC Viktoria Plzeň252 018110300
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň3270000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň3270000000
MOL CupFC Viktoria Plzeň2180000000
2015/16
Chance LigaFC Viktoria Plzeň262 240111020
MOL CupFC Viktoria Plzeň5309000100
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň5450100000
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň2180000000
Juniorska ligaFC Viktoria Plzen B145000000
SuperpoharFC Viktoria Plzeň190000000
UEFA Champions League QualifyingFC Viktoria Plzeň120000110
2014/15
Chance LigaFC Viktoria Plzeň282 306070210
MOL CupFC Viktoria Plzeň3202000100
SuperpoharFC Viktoria Plzeň190000000
UEFA Europa League QualifyingFC Viktoria Plzeň115000100
2013/14
Chance Liga1.SC Znojmo FK14669420710
Chance LigaFC Viktoria Plzeň12834230400
MOL Cup1.SC Znojmo FK3200100100
MOL CupFC Viktoria Plzeň2151000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň190010000
2012/13
Chance Narodni LigaFK Viagem Usti nad Labem282 390320150
MOL CupFK Viagem Usti nad Labem2180010000
2011/12
Chance Narodni LigaFK Banik Sokolov 194813733000510
Spolu za kariéru57045 2324456570510
Zobraziť všetky sezóny (16)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Patrik Hrošovský: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Vonku: FK Jablonec · Chance Liga2:3VýhraZákl.907,301303887 %

Kariéra a prestupy

  1. Genk→FC Viktoria Plzeň

    PrestupPrestupová suma 1 mil. € · Trhová hodnota 2 mil. € · Sezóna 2025/26

  2. FC Viktoria Plzeň→Genk

    PrestupPrestupová suma 5,2 mil. € · Trhová hodnota 6,5 mil. € · Sezóna 2019/20

  3. Vikt. Plzen B→FC Viktoria Plzeň

    PrestupTrhová hodnota 350 tis. € · Sezóna 2013/14

  4. 1.SC Znojmo→Vikt. Plzen B

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 350 tis. € · Sezóna 2013/14

  5. Vikt. Plzen B→1.SC Znojmo

    HosťovanieTrhová hodnota 150 tis. € · Sezóna 2013/14

  6. Viagem Usti n/L→Vikt. Plzen B

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 150 tis. € · Sezóna 2012/13

  7. Vikt. Plzen B→Viagem Usti n/L

    HosťovanieSezóna 2012/13

  8. Banik Sokolov→Vikt. Plzen B

    Koniec hosťovaniaSezóna 2011/12

  9. Vikt. Plzen B→Banik Sokolov

    HosťovanieSezóna 2011/12

  10. Vikt. Plzen U19→Vikt. Plzen B

    PrestupSezóna 2010/11

  11. Ak. ACS Trencin→Vikt. Plzen U19

    PrestupSezóna 2009/10

  12. Prievidza Yth→Ak. ACS Trencin

    PrestupSezóna 2007/08

Zobraziť všetky prestupy (12)Zobraziť menej prestupov