Pređi na sadržaj

Nilson Angulo

Levo krilo · Br. 10

Godine
23
Visina
184 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
20 mil. €

Statistika po sezonama

Nilson Angulo: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premijer ligaSunderland AFC6391110100
UEFA Europa LeagueSunderland AFC281001000
2025/26
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht221.902670210
Premijer ligaSunderland AFC8406003100
Croky CupRSC Anderlecht3255011010
UEFA Conference League QualifyingRSC Anderlecht3253100100
UEFA Europa League QualifyingRSC Anderlecht2159000100
FA CupSunderland AFC190000000
2024/25
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht194481316100
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsRSC Anderlecht10714002000
UEFA Europa LeagueRSC Anderlecht6217104010
Challenger Pro LeagueRSCA Futures5342211000
Croky CupRSC Anderlecht225002000
UEFA Europa League QualifyingRSC Anderlecht2147000000
2023/24
Challenger Pro LeagueRSCA Futures151.249510400
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht842108100
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsRSC Anderlecht665006000
2022/23
Challenger Pro LeagueRSCA Futures9599201200
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht624006200
UEFA Conference LeagueRSC Anderlecht478004000
Challenger Pro League Promotion-PlayoffsRSCA Futures2135000000
Croky CupRSC Anderlecht121001000
2022
LigaPro Serie A Primera EtapaLDU Quito13649227101
Copa SudamericanaLDU Quito8401325100
Copa EcuadorLDU Quito184100000
2021
LigaPro Serie A Segunda EtapaLDU Quito11656111201
Copa SudamericanaLDU Quito145000100
Supercopa EcuadorLDU Quito15001000
Ukupno u karijeri1779.4832719702132
Prikaži sve sezone (7)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Još nemamo utakmice.

Karijera i transferi

  1. RSC Anderlecht→Sunderland AFC

    TransferObeštećenje 17,3 mil. € · Tržišna vrednost 7 mil. € · Sezona 2025/26

  2. LDU Quito→RSC Anderlecht

    TransferObeštećenje 1,9 mil. € · Tržišna vrednost 1,5 mil. € · Sezona 2022/23

  3. LDU 19→LDU Quito

    TransferTržišna vrednost 100 hilj. € · Sezona 2021/22

  4. LDU 17→LDU 19

    TransferSezona 2020/21

  5. Atlético Kin→LDU 17

    Kraj pozajmiceSezona 2020/21

  6. LDU 17→Atlético Kin

    PozajmicaSezona 2020/21

  7. CSNA U20→LDU 17

    TransferSezona 2019/20

  8. IDV U20→CSNA U20

    TransferSezona 2017/18

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera