Przejdź do treści

Nilson Angulo

Lewoskrzydłowy · Nr 10

Wiek
23
Wzrost
184 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
20 mln €

Statystyki w sezonach

Nilson Angulo: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueSunderland AFC6391110100
UEFA Europa LeagueSunderland AFC281001000
2025/26
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht221902670210
Premier LeagueSunderland AFC8406003100
Croky CupRSC Anderlecht3255011010
UEFA Conference League QualifyingRSC Anderlecht3253100100
UEFA Europa League QualifyingRSC Anderlecht2159000100
FA CupSunderland AFC190000000
2024/25
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht194481316100
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsRSC Anderlecht10714002000
UEFA Europa LeagueRSC Anderlecht6217104010
Challenger Pro LeagueRSCA Futures5342211000
Croky CupRSC Anderlecht225002000
UEFA Europa League QualifyingRSC Anderlecht2147000000
2023/24
Challenger Pro LeagueRSCA Futures151249510400
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht842108100
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsRSC Anderlecht665006000
2022/23
Challenger Pro LeagueRSCA Futures9599201200
Jupiler Pro LeagueRSC Anderlecht624006200
UEFA Conference LeagueRSC Anderlecht478004000
Challenger Pro League Promotion-PlayoffsRSCA Futures2135000000
Croky CupRSC Anderlecht121001000
2022
LigaPro Serie A Primera EtapaLDU Quito13649227101
Copa SudamericanaLDU Quito8401325100
Copa EcuadorLDU Quito184100000
2021
LigaPro Serie A Segunda EtapaLDU Quito11656111201
Copa SudamericanaLDU Quito145000100
Supercopa EcuadorLDU Quito15001000
Łącznie w karierze17794832719702132
Pokaż wszystkie sezony (7)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Brak meczów w naszej bazie.

Kariera i transfery

  1. RSC Anderlecht→Sunderland AFC

    TransferKwota transferu 17,3 mln € · Wartość rynkowa 7 mln € · Sezon 2025/26

  2. LDU Quito→RSC Anderlecht

    TransferKwota transferu 1,9 mln € · Wartość rynkowa 1,5 mln € · Sezon 2022/23

  3. LDU 19→LDU Quito

    TransferWartość rynkowa 100 tys. € · Sezon 2021/22

  4. LDU 17→LDU 19

    TransferSezon 2020/21

  5. Atlético Kin→LDU 17

    Koniec wypożyczeniaSezon 2020/21

  6. LDU 17→Atlético Kin

    WypożyczenieSezon 2020/21

  7. CSNA U20→LDU 17

    TransferSezon 2019/20

  8. IDV U20→CSNA U20

    TransferSezon 2017/18

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów