Pređi na sadržaj

Mathys Tel

Levo krilo · Br. 11

Godine
21
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
22 mil. €

Statistika po sezonama

Mathys Tel: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaTottenham Hotspur5262000200
EFL CupTottenham Hotspur2163000000
2025/26
Premijer ligaTottenham Hotspur311.3424101810
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur3158010100
EFL CupTottenham Hotspur299000100
FA CupTottenham Hotspur178000000
UEFA Super CupTottenham Hotspur111000100
2024/25
Premijer ligaTottenham Hotspur13913221220
BundesligaFC Bayern Munich8253010600
UEFA Europa LeagueTottenham Hotspur5209000310
DFB-PokalFC Bayern Munich3114000200
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich391000200
EFL CupTottenham Hotspur145000100
FA CupTottenham Hotspur190100000
2023/24
BundesligaFC Bayern Munich301.0237502420
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich8139210700
DFB-PokalFC Bayern Munich2180100000
Franz-Beckenbauer-SupercupFC Bayern Munich164000000
2022/23
BundesligaFC Bayern Munich223975002120
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich5140000500
DFB-PokalFC Bayern Munich163100000
2021/22
Ligue 1Stade Rennais FC750000700
Championnat National 2 - Groupe EStade Rennais FC B6540600000
Coupe GambardellaStade Rennais FC U193270300000
Championnat National U19 - Groupe CStade Rennais FC U192180300000
UEFA Conference LeagueStade Rennais FC216000200
Coupe de FranceStade Rennais FC115000100
2020/21
Championnat National U19 - Groupe CStade Rennais FC U197535000100
2019/20
UEFA Youth LeagueStade Rennais FC UEFA U1917000100
Ukupno u karijeri1777.4473511110880
Prikaži sve sezone (8)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Mathys Tel: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirxGPas.
Kod kuće: Coventry City · Premijer liga3:1PobedaRez.36,500100,025

Karijera i transferi

  1. Bayern Munich→Tottenham Hotspur

    TransferObeštećenje 35 mil. € · Tržišna vrednost 35 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Tottenham Hotspur→Bayern Munich

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 35 mil. € · Sezona 2024/25

  3. Bayern Munich→Tottenham Hotspur

    PozajmicaObeštećenje 10 mil. € · Tržišna vrednost 30 mil. € · Sezona 2024/25

  4. Stade Rennais→Bayern Munich

    TransferObeštećenje 20 mil. € · Tržišna vrednost 2 mil. € · Sezona 2022/23

  5. Rennes U19→Stade Rennais

    TransferSezona 2021/22

  6. Montrouge U17→Rennes U19

    TransferSezona 2020/21

  7. ASJA Jugend→Montrouge U17

    TransferSezona 2019/20

  8. Paris FC Yth.→ASJA Jugend

    TransferSezona 2017/18

  9. FC Villiers Jgd→Paris FC Yth.

    TransferSezona 2016/17

Prikaži sve transfere (9)Prikaži manje transfera