Przejdź do treści

Mathys Tel

Lewoskrzydłowy · Nr 11

Wiek
21
Wzrost
183 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
22 mln €

Statystyki w sezonach

Mathys Tel: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur5262000200
EFL CupTottenham Hotspur2163000000
2025/26
Premier LeagueTottenham Hotspur3113424101810
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur3158010100
EFL CupTottenham Hotspur299000100
FA CupTottenham Hotspur178000000
UEFA Super CupTottenham Hotspur111000100
2024/25
Premier LeagueTottenham Hotspur13913221220
BundesligaFC Bayern Munich8253010600
UEFA Europa LeagueTottenham Hotspur5209000310
DFB-PokalFC Bayern Munich3114000200
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich391000200
EFL CupTottenham Hotspur145000100
FA CupTottenham Hotspur190100000
2023/24
BundesligaFC Bayern Munich3010237502420
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich8139210700
DFB-PokalFC Bayern Munich2180100000
Franz-Beckenbauer-SupercupFC Bayern Munich164000000
2022/23
BundesligaFC Bayern Munich223975002120
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich5140000500
DFB-PokalFC Bayern Munich163100000
2021/22
Ligue 1Stade Rennais FC750000700
Championnat National 2 - Groupe EStade Rennais FC B6540600000
Coupe GambardellaStade Rennais FC U193270300000
Championnat National U19 - Groupe CStade Rennais FC U192180300000
UEFA Conference LeagueStade Rennais FC216000200
Coupe de FranceStade Rennais FC115000100
2020/21
Championnat National U19 - Groupe CStade Rennais FC U197535000100
2019/20
UEFA Youth LeagueStade Rennais FC UEFA U1917000100
Łącznie w karierze17774473511110880
Pokaż wszystkie sezony (8)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Mathys Tel: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
U siebie: Coventry City · Premier League3:1ZwycięstwoRez.36,500100,025

Kariera i transfery

  1. Bayern Munich→Tottenham Hotspur

    TransferKwota transferu 35 mln € · Wartość rynkowa 35 mln € · Sezon 2025/26

  2. Tottenham Hotspur→Bayern Munich

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 35 mln € · Sezon 2024/25

  3. Bayern Munich→Tottenham Hotspur

    WypożyczenieKwota transferu 10 mln € · Wartość rynkowa 30 mln € · Sezon 2024/25

  4. Stade Rennais→Bayern Munich

    TransferKwota transferu 20 mln € · Wartość rynkowa 2 mln € · Sezon 2022/23

  5. Rennes U19→Stade Rennais

    TransferSezon 2021/22

  6. Montrouge U17→Rennes U19

    TransferSezon 2020/21

  7. ASJA Jugend→Montrouge U17

    TransferSezon 2019/20

  8. Paris FC Yth.→ASJA Jugend

    TransferSezon 2017/18

  9. FC Villiers Jgd→Paris FC Yth.

    TransferSezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (9)Pokaż mniej transferów