Sari la conținut

Mathys Tel

Extremă stânga · Nr. 11

Vârstă
21
Înălțime
183 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
22 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Mathys Tel: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur5262000200
EFL CupTottenham Hotspur2163000000
2025/26
Premier LeagueTottenham Hotspur311.3424101810
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur3158010100
EFL CupTottenham Hotspur299000100
FA CupTottenham Hotspur178000000
UEFA Super CupTottenham Hotspur111000100
2024/25
Premier LeagueTottenham Hotspur13913221220
BundesligaFC Bayern Munich8253010600
UEFA Europa LeagueTottenham Hotspur5209000310
DFB-PokalFC Bayern Munich3114000200
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich391000200
EFL CupTottenham Hotspur145000100
FA CupTottenham Hotspur190100000
2023/24
BundesligaFC Bayern Munich301.0237502420
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich8139210700
DFB-PokalFC Bayern Munich2180100000
Franz-Beckenbauer-SupercupFC Bayern Munich164000000
2022/23
BundesligaFC Bayern Munich223975002120
UEFA Champions LeagueFC Bayern Munich5140000500
DFB-PokalFC Bayern Munich163100000
2021/22
Ligue 1Stade Rennais FC750000700
Championnat National 2 - Groupe EStade Rennais FC B6540600000
Coupe GambardellaStade Rennais FC U193270300000
Championnat National U19 - Groupe CStade Rennais FC U192180300000
UEFA Conference LeagueStade Rennais FC216000200
Coupe de FranceStade Rennais FC115000100
2020/21
Championnat National U19 - Groupe CStade Rennais FC U197535000100
2019/20
UEFA Youth LeagueStade Rennais FC UEFA U1917000100
Total carieră1777.4473511110880
Arată toate sezoanele (8)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Mathys Tel: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
Acasă: Coventry City · Premier League3:1VictorieRez.36,500100,025

Carieră și transferuri

  1. Bayern Munich→Tottenham Hotspur

    TransferSumă de transfer 35 mil. EUR · Valoare de piață 35 mil. EUR · Sezonul 2025/26

  2. Tottenham Hotspur→Bayern Munich

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 35 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  3. Bayern Munich→Tottenham Hotspur

    ÎmprumutSumă de transfer 10 mil. EUR · Valoare de piață 30 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  4. Stade Rennais→Bayern Munich

    TransferSumă de transfer 20 mil. EUR · Valoare de piață 2 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  5. Rennes U19→Stade Rennais

    TransferSezonul 2021/22

  6. Montrouge U17→Rennes U19

    TransferSezonul 2020/21

  7. ASJA Jugend→Montrouge U17

    TransferSezonul 2019/20

  8. Paris FC Yth.→ASJA Jugend

    TransferSezonul 2017/18

  9. FC Villiers Jgd→Paris FC Yth.

    TransferSezonul 2016/17

Arată toate transferurile (9)Arată mai puține transferuri