Pređi na sadržaj

Jaroslav Zelený

Štoper · Br. 30

Godine
34
Visina
190 cm
Jača noga
Leva
Tržišna vrednost
500 hilj. €

Statistika po sezonama

Jaroslav Zelený: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAAGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaSparta Prag95291103100
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag1530001000
UEFA Europa LeagueSparta Prag1100001000
2025/26
Chance LigaSparta Prag211.4461114200
UEFA Conference LeagueSparta Prag76110000100
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag43150200000
UEFA Conference League QualifyingSparta Prag31800001100
MOL CupSparta Prag1450000000
2024/25
Chance LigaSparta Prag251.7972304200
UEFA Champions LeagueSparta Prag52970002100
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag43160100200
MOL CupSparta Prag43771000100
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag42160002000
2023/24
Chance LigaSparta Prag191.0080207400
UEFA Europa LeagueSparta Prag75590101100
MOL CupSparta Prag54070001110
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag31881001000
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag22100100100
UEFA Europa League QualifyingSparta Prag21090001000
2022/23
Chance LigaSparta Prag292.2111414400
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag53920000100
MOL CupSparta Prag54581000100
UEFA Conference League QualifyingSparta Prag21801000000
2021/22
Chance LigaFK Jablonec282.5040000900
UEFA Conference LeagueFK Jablonec65400000100
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec54501000000
MOL CupFK Jablonec43450101000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec21800000000
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec21800000100
2020/21
Chance LigaFK Jablonec322.7093002300
MOL CupFK Jablonec21800100000
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec11101000100
2019/20
Chance LigaFK Mlada Boleslav97650201100
Chance LigaSlavija Prag74710102200
Chance Liga Placement PlayoffFK Mlada Boleslav43601100200
UEFA Champions LeagueSlavija Prag41100003000
MOL CupSlavija Prag22101000000
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1900000100
MOL CupFK Mlada Boleslav1900000000
2018/19
Chance LigaSlavija Prag127040004100
Juniorska ligaSK Slavia Prague B64691000000
MOL CupSlavija Prag32700100000
Chance Liga · Championship GroupSlavija Prag1900000000
UEFA Europa LeagueSlavija Prag1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec261.6791109400
MOL CupFK Jablonec63240002000
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
2016/17
Chance LigaMFK Karvina161.3841300200
Chance LigaFK Jablonec151.3170400100
MOL CupMFK Karvina1900000100
2015/16
Chance Narodni LigaMFK Karvina126840004100
MOL CupMFK Karvina31810000000
2014/15
Chance Narodni LigaMFK Karvina171.4420100000
MOL CupMFK Karvina1900000000
2013/14
Chance Narodni LigaFC Hradec Kralove281.8382608100
MOL CupFC Hradec Kralove1620000000
2012/13
Chance LigaFC Hradec Kralove145150009100
MOL CupFC Hradec Kralove21120001000
2011/12
Chance LigaFC Hradec Kralove281.9242208300
2010/11
Chance LigaFC Hradec Kralove64181001000
2009/10
Chance Narodni LigaFC Hradec Kralove21080001000
Ukupno u karijeri48035.08925402896010
Prikaži sve sezone (18)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Jaroslav Zelený: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: FC Banik Ostrava · Chance Liga0:0NerešenoStart907,300108388%
Kod kuće: FK Pardubice · Chance Liga2:0PobedaStart748,210114896%

Karijera i transferi

  1. FK Jablonec→Sparta Prag

    TransferObeštećenje 810 hilj. € · Tržišna vrednost 1,2 mil. € · Sezona 2022/23

  2. Slavija Prag→FK Jablonec

    TransferTržišna vrednost 900 hilj. € · Sezona 2021/22

  3. FK Jablonec→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 900 hilj. € · Sezona 2020/21

  4. Slavija Prag→FK Jablonec

    PozajmicaTržišna vrednost 800 hilj. € · Sezona 2020/21

  5. FK Mlada Boleslav→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 800 hilj. € · Sezona 2019/20

  6. Slavija Prag→FK Mlada Boleslav

    PozajmicaTržišna vrednost 900 hilj. € · Sezona 2019/20

  7. FK Jablonec→Slavija Prag

    TransferObeštećenje 850 hilj. € · Tržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2018/19

  8. Karvina→FK Jablonec

    TransferTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2016/17

  9. FC Hradec Kralove→Karvina

    TransferTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2015/16

  10. Karvina→FC Hradec Kralove

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2014/15

  11. FC Hradec Kralove→Karvina

    PozajmicaTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2014/15

  12. Hradec Kr. U19→FC Hradec Kralove

    TransferSezona 2009/10

  13. H. Kralove Yth.→Hradec Kr. U19

    TransferSezona 2009/10

  14. Nachod Yth.→H. Kralove Yth.

    TransferSezona 2006/07

  15. Hronov Yth.→Nachod Yth.

    TransferSezona 2002/03

Prikaži sve transfere (15)Prikaži manje transfera