Przejdź do treści

Jaroslav Zelený

Środkowy obrońca · Nr 30

Wiek
34
Wzrost
190 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
500 tys. €

Statystyki w sezonach

Jaroslav Zelený: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaSparta Praga95291103100
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga1530001000
UEFA Europa LeagueSparta Praga1100001000
2025/26
Chance LigaSparta Praga2114461114200
UEFA Conference LeagueSparta Praga76110000100
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga43150200000
UEFA Conference League QualifyingSparta Praga31800001100
MOL CupSparta Praga1450000000
2024/25
Chance LigaSparta Praga2517972304200
UEFA Champions LeagueSparta Praga52970002100
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga43160100200
MOL CupSparta Praga43771000100
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga42160002000
2023/24
Chance LigaSparta Praga1910080207400
UEFA Europa LeagueSparta Praga75590101100
MOL CupSparta Praga54070001110
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga31881001000
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga22100100100
UEFA Europa League QualifyingSparta Praga21090001000
2022/23
Chance LigaSparta Praga2922111414400
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga53920000100
MOL CupSparta Praga54581000100
UEFA Conference League QualifyingSparta Praga21801000000
2021/22
Chance LigaFK Jablonec2825040000900
UEFA Conference LeagueFK Jablonec65400000100
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec54501000000
MOL CupFK Jablonec43450101000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec21800000000
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec21800000100
2020/21
Chance LigaFK Jablonec3227093002300
MOL CupFK Jablonec21800100000
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec11101000100
2019/20
Chance LigaFK Mladá Boleslav97650201100
Chance LigaSlavia Praga74710102200
Chance Liga Placement PlayoffFK Mladá Boleslav43601100200
UEFA Champions LeagueSlavia Praga41100003000
MOL CupSlavia Praga22101000000
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1900000100
MOL CupFK Mladá Boleslav1900000000
2018/19
Chance LigaSlavia Praga127040004100
Juniorska ligaSK Slavia Prague B64691000000
MOL CupSlavia Praga32700100000
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praga1900000000
UEFA Europa LeagueSlavia Praga1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec2616791109400
MOL CupFK Jablonec63240002000
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
2016/17
Chance LigaMFK Karvina1613841300200
Chance LigaFK Jablonec1513170400100
MOL CupMFK Karvina1900000100
2015/16
Chance Narodni LigaMFK Karvina126840004100
MOL CupMFK Karvina31810000000
2014/15
Chance Narodni LigaMFK Karvina1714420100000
MOL CupMFK Karvina1900000000
2013/14
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové2818382608100
MOL CupFC Hradec Králové1620000000
2012/13
Chance LigaFC Hradec Králové145150009100
MOL CupFC Hradec Králové21120001000
2011/12
Chance LigaFC Hradec Králové2819242208300
2010/11
Chance LigaFC Hradec Králové64181001000
2009/10
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové21080001000
Łącznie w karierze48035 08925402896010
Pokaż wszystkie sezony (18)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Jaroslav Zelený: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Baník Ostrawa · Chance Liga0:0RemisPodst.907,300108388%
U siebie: FK Pardubice · Chance Liga2:0ZwycięstwoPodst.748,210114896%

Kariera i transfery

  1. FK Jablonec→Sparta Praga

    TransferKwota transferu 810 tys. € · Wartość rynkowa 1,2 mln € · Sezon 2022/23

  2. Slavia Praga→FK Jablonec

    TransferWartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2021/22

  3. FK Jablonec→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2020/21

  4. Slavia Praga→FK Jablonec

    WypożyczenieWartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2020/21

  5. FK Mladá Boleslav→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2019/20

  6. Slavia Praga→FK Mladá Boleslav

    WypożyczenieWartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2019/20

  7. FK Jablonec→Slavia Praga

    TransferKwota transferu 850 tys. € · Wartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2018/19

  8. Karvina→FK Jablonec

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2016/17

  9. FC Hradec Králové→Karvina

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2015/16

  10. Karvina→FC Hradec Králové

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2014/15

  11. FC Hradec Králové→Karvina

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2014/15

  12. Hradec Kr. U19→FC Hradec Králové

    TransferSezon 2009/10

  13. H. Kralove Yth.→Hradec Kr. U19

    TransferSezon 2009/10

  14. Nachod Yth.→H. Kralove Yth.

    TransferSezon 2006/07

  15. Hronov Yth.→Nachod Yth.

    TransferSezon 2002/03

Pokaż wszystkie transfery (15)Pokaż mniej transferów