Prejsť na obsah

Jaroslav Zelený

Stopér · Č. 30

Vek
34
Výška
190 cm
Preferovaná noha
Ľavá
Trhová hodnota
500 tis. €

Štatistiky po sezónach

Jaroslav Zelený: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAVGZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Chance LigaSparta Praha95291103100
UEFA Champions League QualifyingSparta Praha1530001000
UEFA Europa LeagueSparta Praha1100001000
2025/26
Chance LigaSparta Praha211 4461114200
UEFA Conference LeagueSparta Praha76110000100
Chance Liga · Championship GroupSparta Praha43150200000
UEFA Conference League QualifyingSparta Praha31800001100
MOL CupSparta Praha1450000000
2024/25
Chance LigaSparta Praha251 7972304200
UEFA Champions LeagueSparta Praha52970002100
Chance Liga · Championship GroupSparta Praha43160100200
MOL CupSparta Praha43771000100
UEFA Champions League QualifyingSparta Praha42160002000
2023/24
Chance LigaSparta Praha191 0080207400
UEFA Europa LeagueSparta Praha75590101100
MOL CupSparta Praha54070001110
Chance Liga · Championship GroupSparta Praha31881001000
UEFA Champions League QualifyingSparta Praha22100100100
UEFA Europa League QualifyingSparta Praha21090001000
2022/23
Chance LigaSparta Praha292 2111414400
Chance Liga · Championship GroupSparta Praha53920000100
MOL CupSparta Praha54581000100
UEFA Conference League QualifyingSparta Praha21801000000
2021/22
Chance LigaFK Jablonec282 5040000900
UEFA Conference LeagueFK Jablonec65400000100
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec54501000000
MOL CupFK Jablonec43450101000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec21800000000
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec21800000100
2020/21
Chance LigaFK Jablonec322 7093002300
MOL CupFK Jablonec21800100000
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec11101000100
2019/20
Chance LigaFK Mladá Boleslav97650201100
Chance LigaSlavia Praha74710102200
Chance Liga Placement PlayoffFK Mladá Boleslav43601100200
UEFA Champions LeagueSlavia Praha41100003000
MOL CupSlavia Praha22101000000
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1900000100
MOL CupFK Mladá Boleslav1900000000
2018/19
Chance LigaSlavia Praha127040004100
Juniorska ligaSK Slavia Prague B64691000000
MOL CupSlavia Praha32700100000
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praha1900000000
UEFA Europa LeagueSlavia Praha1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec261 6791109400
MOL CupFK Jablonec63240002000
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
2016/17
Chance LigaMFK Karvina161 3841300200
Chance LigaFK Jablonec151 3170400100
MOL CupMFK Karvina1900000100
2015/16
Chance Narodni LigaMFK Karvina126840004100
MOL CupMFK Karvina31810000000
2014/15
Chance Narodni LigaMFK Karvina171 4420100000
MOL CupMFK Karvina1900000000
2013/14
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové281 8382608100
MOL CupFC Hradec Králové1620000000
2012/13
Chance LigaFC Hradec Králové145150009100
MOL CupFC Hradec Králové21120001000
2011/12
Chance LigaFC Hradec Králové281 9242208300
2010/11
Chance LigaFC Hradec Králové64181001000
2009/10
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové21080001000
Spolu za kariéru48035 08925402896010
Zobraziť všetky sezóny (18)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Jaroslav Zelený: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Vonku: FC Baník Ostrava · Chance Liga0:0RemízaZákl.907,300108388 %
Doma: FK Pardubice · Chance Liga2:0VýhraZákl.748,210114896 %

Kariéra a prestupy

  1. FK Jablonec→Sparta Praha

    PrestupPrestupová suma 810 tis. € · Trhová hodnota 1,2 mil. € · Sezóna 2022/23

  2. Slavia Praha→FK Jablonec

    PrestupTrhová hodnota 900 tis. € · Sezóna 2021/22

  3. FK Jablonec→Slavia Praha

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 900 tis. € · Sezóna 2020/21

  4. Slavia Praha→FK Jablonec

    HosťovanieTrhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2020/21

  5. FK Mladá Boleslav→Slavia Praha

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2019/20

  6. Slavia Praha→FK Mladá Boleslav

    HosťovanieTrhová hodnota 900 tis. € · Sezóna 2019/20

  7. FK Jablonec→Slavia Praha

    PrestupPrestupová suma 850 tis. € · Trhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2018/19

  8. Karvina→FK Jablonec

    PrestupTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2016/17

  9. FC Hradec Králové→Karvina

    PrestupTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2015/16

  10. Karvina→FC Hradec Králové

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2014/15

  11. FC Hradec Králové→Karvina

    HosťovanieTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2014/15

  12. Hradec Kr. U19→FC Hradec Králové

    PrestupSezóna 2009/10

  13. H. Kralove Yth.→Hradec Kr. U19

    PrestupSezóna 2009/10

  14. Nachod Yth.→H. Kralove Yth.

    PrestupSezóna 2006/07

  15. Hronov Yth.→Nachod Yth.

    PrestupSezóna 2002/03

Zobraziť všetky prestupy (15)Zobraziť menej prestupov