Pređi na sadržaj

Ibrahim Sangaré

Defanzivni vezni · Br. 6

Godine
28
Visina
191 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
20 mil. €

Statistika po sezonama

Ibrahim Sangaré: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAAGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premijer ligaNottingham Forest51450004000
2025/26
Premijer ligaNottingham Forest282.0802203500
UEFA Europa LeagueNottingham Forest147390107100
EFL CupNottingham Forest160001000
2024/25
Premijer ligaNottingham Forest135900106300
FA CupNottingham Forest31510201000
EFL CupNottingham Forest1290001100
2023/24
Premijer ligaNottingham Forest171.0380004600
UEFA Champions League QualifyingPSV Eindhoven43602000000
EredivisiePSV Eindhoven21800100000
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven1900000000
2022/23
EredivisiePSV Eindhoven292.3045123500
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven65131100000
KNVB BekerPSV Eindhoven54801100000
UEFA Champions League QualifyingPSV Eindhoven43781000100
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven1900000100
2021/22
EredivisiePSV Eindhoven292.4153203400
UEFA Champions League QualifyingPSV Eindhoven65400000000
UEFA Conference LeaguePSV Eindhoven54430000000
KNVB BekerPSV Eindhoven43600200000
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven43431000020
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven1610000000
2020/21
EredivisiePSV Eindhoven292.2811104700
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven75580101300
KNVB BekerPSV Eindhoven32130000100
Ligue 2FC Toulouse21800000100
2019/20
Ligue 1FC Toulouse252.1770200800
Coupe de la LigueFC Toulouse1680000000
2018/19
Ligue 1FC Toulouse282.4661201700
2017/18
Ligue 1FC Toulouse201.5901202600
National 3 - Occitanie (-2023)Toulouse FC B43600000100
Ligue 1/Ligue 2 PlayoffsFC Toulouse21800000000
Coupe de FranceFC Toulouse1750000000
Coupe de la LigueFC Toulouse1900000000
2016/17
Championnat National 2 - Groupe GToulouse FC B121.0730000300
Ligue 1FC Toulouse52620002100
Coupe de la LigueFC Toulouse1450001100
Ukupno u karijeri32424.95319222446620
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Ibrahim Sangaré: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
Kod kuće: Arsenal FC · Premijer liga0:1PorazRez.166,50000863%
U gostima: Crystal Palace · Premijer liga3:1PorazRez.245,900002886%

Karijera i transferi

  1. PSV→Nottingham Forest

    TransferObeštećenje 35 mil. € · Tržišna vrednost 35 mil. € · Sezona 2023/24

  2. Toulouse→PSV

    TransferObeštećenje 7 mil. € · Tržišna vrednost 9,5 mil. € · Sezona 2020/21

  3. AS Denguélé→Toulouse

    TransferSezona 2016/17