Przejdź do treści

Ibrahim Sangaré

Defensywny pomocnik · Nr 6

Wiek
28
Wzrost
191 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
20 mln €

Statystyki w sezonach

Ibrahim Sangaré: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueNottingham Forest51450004000
2025/26
Premier LeagueNottingham Forest2820802203500
UEFA Europa LeagueNottingham Forest147390107100
EFL CupNottingham Forest160001000
2024/25
Premier LeagueNottingham Forest135900106300
FA CupNottingham Forest31510201000
EFL CupNottingham Forest1290001100
2023/24
Premier LeagueNottingham Forest1710380004600
UEFA Champions League QualifyingPSV Eindhoven43602000000
EredivisiePSV Eindhoven21800100000
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven1900000000
2022/23
EredivisiePSV Eindhoven2923045123500
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven65131100000
KNVB BekerPSV Eindhoven54801100000
UEFA Champions League QualifyingPSV Eindhoven43781000100
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven1900000100
2021/22
EredivisiePSV Eindhoven2924153203400
UEFA Champions League QualifyingPSV Eindhoven65400000000
UEFA Conference LeaguePSV Eindhoven54430000000
KNVB BekerPSV Eindhoven43600200000
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven43431000020
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven1610000000
2020/21
EredivisiePSV Eindhoven2922811104700
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven75580101300
KNVB BekerPSV Eindhoven32130000100
Ligue 2FC Toulouse21800000100
2019/20
Ligue 1FC Toulouse2521770200800
Coupe de la LigueFC Toulouse1680000000
2018/19
Ligue 1FC Toulouse2824661201700
2017/18
Ligue 1FC Toulouse2015901202600
National 3 - Occitanie (-2023)Toulouse FC B43600000100
Ligue 1/Ligue 2 PlayoffsFC Toulouse21800000000
Coupe de FranceFC Toulouse1750000000
Coupe de la LigueFC Toulouse1900000000
2016/17
Championnat National 2 - Groupe GToulouse FC B1210730000300
Ligue 1FC Toulouse52620002100
Coupe de la LigueFC Toulouse1450001100
Łącznie w karierze32424 95319222446620
Pokaż wszystkie sezony (11)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Ibrahim Sangaré: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Arsenal FC · Premier League0:1PorażkaRez.166,50000863%
Na wyjeździe: Crystal Palace · Premier League3:1PorażkaRez.245,900002886%

Kariera i transfery

  1. PSV→Nottingham Forest

    TransferKwota transferu 35 mln € · Wartość rynkowa 35 mln € · Sezon 2023/24

  2. Toulouse→PSV

    TransferKwota transferu 7 mln € · Wartość rynkowa 9,5 mln € · Sezon 2020/21

  3. AS Denguélé→Toulouse

    TransferSezon 2016/17