Pređi na sadržaj

Dejan Kulusevski

Ofanzivni vezni · Br. 21

Godine
26
Visina
186 cm
Jača noga
Leva
Tržišna vrednost
17 mil. €

Statistika po sezonama

Dejan Kulusevski: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaTottenham Hotspur13000100
2024/25
Premijer ligaTottenham Hotspur322.391740530
UEFA Europa LeagueTottenham Hotspur11562130820
EFL CupTottenham Hotspur5376130100
FA CupTottenham Hotspur2120110100
2023/24
Premijer ligaTottenham Hotspur362.766830570
FA CupTottenham Hotspur2180000000
EFL CupTottenham Hotspur118000100
2022/23
Premijer ligaTottenham Hotspur302.079270720
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur4200000200
FA CupTottenham Hotspur2107010100
EFL CupTottenham Hotspur131000110
2021/22
Serie AJuventus FC207601301510
Premijer ligaTottenham Hotspur181.267580430
UEFA Champions LeagueJuventus FC577100510
FA CupTottenham Hotspur2127000100
Italy CupJuventus FC162000000
Supercoppa ItalianaJuventus FC174000000
2020/21
Serie AJuventus FC351.9194301670
UEFA Champions LeagueJuventus FC6268010310
Italy CupJuventus FC5469330000
Supercoppa ItalianaJuventus FC183000000
2019/20
Serie AParma Calcio 1913362.9371091330
Italy CupParma Calcio 19133128000200
2018/19
Primavera 1Atalanta Primavera171.4778101050
Coppa Italia PrimaveraAtalanta Primavera4325220000
Serie AAtalanta BC3102000300
Campionato Primavera Fase FinaleAtalanta Primavera2178120000
2017/18
Primavera 1Atalanta Primavera261.7275100630
Coppa Italia PrimaveraAtalanta Primavera4390120000
Campionato Primavera Fase FinaleAtalanta Primavera190000000
2016/17
Campionato nazionale Under 17 - BAtalanta BC U17221.6551700000
Campionato Under 17 - FinalsAtalanta BC U174340000010
Campionato Primavera Girone CAtalanta Primavera114000100
Ukupno u karijeri34423.3027875292400
Prikaži sve sezone (10)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Dejan Kulusevski: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
Kod kuće: Coventry City · Premijer liga3:1PobedaRez.36,400004100%

Karijera i transferi

  1. Juventus→Tottenham Hotspur

    TransferObeštećenje 30 mil. € · Tržišna vrednost 50 mil. € · Sezona 2023/24

  2. Tottenham Hotspur→Juventus

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 50 mil. € · Sezona 2022/23

  3. Juventus→Tottenham Hotspur

    PozajmicaObeštećenje 10 mil. € · Tržišna vrednost 30 mil. € · Sezona 2021/22

  4. Parma→Juventus

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 40 mil. € · Sezona 2019/20

  5. Atalanta→Juventus

    TransferObeštećenje 39 mil. € · Tržišna vrednost 25 mil. € · Sezona 2019/20

  6. Juventus→Parma

    PozajmicaTržišna vrednost 25 mil. € · Sezona 2019/20

  7. Parma→Atalanta

    Kraj pozajmiceObeštećenje 1 mil. € · Tržišna vrednost 25 mil. € · Sezona 2019/20

  8. Atalanta→Parma

    PozajmicaTržišna vrednost 1 mil. € · Sezona 2019/20

  9. Atalanta U20→Atalanta

    TransferSezona 2018/19

  10. Atalanta U17→Atalanta U20

    TransferSezona 2017/18

  11. IF Bromma U17→Atalanta U17

    TransferObeštećenje 3,5 mil. € · Sezona 2016/17

Prikaži sve transfere (11)Prikaži manje transfera