Przejdź do treści

Dejan Kulusevski

Ofensywny pomocnik · Nr 21

Wiek
26
Wzrost
186 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
17 mln €

Statystyki w sezonach

Dejan Kulusevski: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur13000100
2024/25
Premier LeagueTottenham Hotspur322391740530
UEFA Europa LeagueTottenham Hotspur11562130820
EFL CupTottenham Hotspur5376130100
FA CupTottenham Hotspur2120110100
2023/24
Premier LeagueTottenham Hotspur362766830570
FA CupTottenham Hotspur2180000000
EFL CupTottenham Hotspur118000100
2022/23
Premier LeagueTottenham Hotspur302079270720
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur4200000200
FA CupTottenham Hotspur2107010100
EFL CupTottenham Hotspur131000110
2021/22
Serie AJuventus FC207601301510
Premier LeagueTottenham Hotspur181267580430
UEFA Champions LeagueJuventus FC577100510
FA CupTottenham Hotspur2127000100
Italy CupJuventus FC162000000
Supercoppa ItalianaJuventus FC174000000
2020/21
Serie AJuventus FC3519194301670
UEFA Champions LeagueJuventus FC6268010310
Italy CupJuventus FC5469330000
Supercoppa ItalianaJuventus FC183000000
2019/20
Serie AParma Calcio 19133629371091330
Italy CupParma Calcio 19133128000200
2018/19
Primavera 1Atalanta Primavera1714778101050
Coppa Italia PrimaveraAtalanta Primavera4325220000
Serie AAtalanta BC3102000300
Campionato Primavera Fase FinaleAtalanta Primavera2178120000
2017/18
Primavera 1Atalanta Primavera2617275100630
Coppa Italia PrimaveraAtalanta Primavera4390120000
Campionato Primavera Fase FinaleAtalanta Primavera190000000
2016/17
Campionato nazionale Under 17 - BAtalanta BC U172216551700000
Campionato Under 17 - FinalsAtalanta BC U174340000010
Campionato Primavera Girone CAtalanta Primavera114000100
Łącznie w karierze34423 3027875292400
Pokaż wszystkie sezony (10)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Dejan Kulusevski: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Coventry City · Premier League3:1ZwycięstwoRez.36,400004100%

Kariera i transfery

  1. Juventus→Tottenham Hotspur

    TransferKwota transferu 30 mln € · Wartość rynkowa 50 mln € · Sezon 2023/24

  2. Tottenham Hotspur→Juventus

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 50 mln € · Sezon 2022/23

  3. Juventus→Tottenham Hotspur

    WypożyczenieKwota transferu 10 mln € · Wartość rynkowa 30 mln € · Sezon 2021/22

  4. Parma→Juventus

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 40 mln € · Sezon 2019/20

  5. Atalanta→Juventus

    TransferKwota transferu 39 mln € · Wartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2019/20

  6. Juventus→Parma

    WypożyczenieWartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2019/20

  7. Parma→Atalanta

    Koniec wypożyczeniaKwota transferu 1 mln € · Wartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2019/20

  8. Atalanta→Parma

    WypożyczenieWartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2019/20

  9. Atalanta U20→Atalanta

    TransferSezon 2018/19

  10. Atalanta U17→Atalanta U20

    TransferSezon 2017/18

  11. IF Bromma U17→Atalanta U17

    TransferKwota transferu 3,5 mln € · Sezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (11)Pokaż mniej transferów