Sari la conținut

Dejan Kulusevski

Mijlocaș ofensiv · Nr. 21

Vârstă
26
Înălțime
186 cm
Piciorul de bază
Stângul
Valoare de piață
17 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Dejan Kulusevski: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur13000100
2024/25
Premier LeagueTottenham Hotspur322.391740530
UEFA Europa LeagueTottenham Hotspur11562130820
EFL CupTottenham Hotspur5376130100
FA CupTottenham Hotspur2120110100
2023/24
Premier LeagueTottenham Hotspur362.766830570
FA CupTottenham Hotspur2180000000
EFL CupTottenham Hotspur118000100
2022/23
Premier LeagueTottenham Hotspur302.079270720
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur4200000200
FA CupTottenham Hotspur2107010100
EFL CupTottenham Hotspur131000110
2021/22
Serie AJuventus FC207601301510
Premier LeagueTottenham Hotspur181.267580430
UEFA Champions LeagueJuventus FC577100510
FA CupTottenham Hotspur2127000100
Italy CupJuventus FC162000000
Supercoppa ItalianaJuventus FC174000000
2020/21
Serie AJuventus FC351.9194301670
UEFA Champions LeagueJuventus FC6268010310
Italy CupJuventus FC5469330000
Supercoppa ItalianaJuventus FC183000000
2019/20
Serie AParma Calcio 1913362.9371091330
Italy CupParma Calcio 19133128000200
2018/19
Primavera 1Atalanta Primavera171.4778101050
Coppa Italia PrimaveraAtalanta Primavera4325220000
Serie AAtalanta BC3102000300
Campionato Primavera Fase FinaleAtalanta Primavera2178120000
2017/18
Primavera 1Atalanta Primavera261.7275100630
Coppa Italia PrimaveraAtalanta Primavera4390120000
Campionato Primavera Fase FinaleAtalanta Primavera190000000
2016/17
Campionato nazionale Under 17 - BAtalanta BC U17221.6551700000
Campionato Under 17 - FinalsAtalanta BC U174340000010
Campionato Primavera Girone CAtalanta Primavera114000100
Total carieră34423.3027875292400
Arată toate sezoanele (10)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Dejan Kulusevski: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
Acasă: Coventry City · Premier League3:1VictorieRez.36,400004100 %

Carieră și transferuri

  1. Juventus→Tottenham Hotspur

    TransferSumă de transfer 30 mil. EUR · Valoare de piață 50 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  2. Tottenham Hotspur→Juventus

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 50 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  3. Juventus→Tottenham Hotspur

    ÎmprumutSumă de transfer 10 mil. EUR · Valoare de piață 30 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  4. Parma→Juventus

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 40 mil. EUR · Sezonul 2019/20

  5. Atalanta→Juventus

    TransferSumă de transfer 39 mil. EUR · Valoare de piață 25 mil. EUR · Sezonul 2019/20

  6. Juventus→Parma

    ÎmprumutValoare de piață 25 mil. EUR · Sezonul 2019/20

  7. Parma→Atalanta

    Sfârșit de împrumutSumă de transfer 1 mil. EUR · Valoare de piață 25 mil. EUR · Sezonul 2019/20

  8. Atalanta→Parma

    ÎmprumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2019/20

  9. Atalanta U20→Atalanta

    TransferSezonul 2018/19

  10. Atalanta U17→Atalanta U20

    TransferSezonul 2017/18

  11. IF Bromma U17→Atalanta U17

    TransferSumă de transfer 3,5 mil. EUR · Sezonul 2016/17

Arată toate transferurile (11)Arată mai puține transferuri