Zhrnutie zápasu
Z našich dátKonečný výsledok: 1. FC Kaiserslautern 2 – 0 VfL Bochum.
| Údaj | 1. FC Kaiserslautern | VfL Bochum |
|---|---|---|
| Posledných 5 |
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka a posledné výsledky.
Konečný výsledok: 1. FC Kaiserslautern 2 – 0 VfL Bochum.
| Údaj | 1. FC Kaiserslautern | VfL Bochum |
|---|---|---|
| Posledných 5 |
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka a posledné výsledky.
Držanie lopty: 1. FC Kaiserslautern 46 %, VfL Bochum 54 %
Očakávané góly: 1. FC Kaiserslautern 2,34, VfL Bochum 0,59
Strely: 1. FC Kaiserslautern 16, VfL Bochum 8
Strely na bránku: 1. FC Kaiserslautern 3, VfL Bochum 2
Rohové kopy: 1. FC Kaiserslautern 6, VfL Bochum 4
Prihrávky: 1. FC Kaiserslautern 375, VfL Bochum 445
Brankári
Zákroky brankára: 1. FC Kaiserslautern 2, VfL Bochum 1
Disciplína
Fauly: 1. FC Kaiserslautern 8, VfL Bochum 11
Ofsajdy: 1. FC Kaiserslautern 1, VfL Bochum 1
Žlté karty: 1. FC Kaiserslautern 1, VfL Bochum 3
Červené karty: 1. FC Kaiserslautern 0, VfL Bochum 0
| Hráč | Min | Hodn. | G | A | Str. | Na br. | xG | Prihr. | Prihr. % | Kľ. pr. | Odob. | Zach. | Súb. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Kaiserslautern | |||||||||||||||
| 1J. Krahl | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 54 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 3A. Murphy | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 59 | 81 % | 0 | 2 | 0 | 12 | 0 | 0 |
| 4M. Gyamfi | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 54 | 78 % | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 33J. Elvedi | 76 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 33 | 88 % | 0 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| 22Mika Haas | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,08 | 23 | 83 % | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8S. Şahin | 90 | 7,8 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,82 | 41 | 83 % | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 21M. Sauer | 86 | 6,4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,40 | 23 | 83 % | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 26P. Joly | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,05 | 34 | 62 % | 2 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 11I. Kanaté | 63 | 7,7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,04 | 19 | 63 % | 2 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 15N. Skyttä | 76 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,08 | 24 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 45M. Luković | 63 | 8,1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0,83 | 10 | 40 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7M. Ritter | 4 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 25 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6F. Kunze | 14 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 57 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2S. Asta | 14 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 0 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 39T. Fidjeu-Tazemeta | 27 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17E. Yardımcı | 27 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VfL Bochum | |||||||||||||||
| 1T. Horn | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 40 | 70 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 32M. Wittek | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 44 | 80 % | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 5K. Mets | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 68 | 91 % | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 15M. Steinwender | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 56 | 88 % | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2S. Klaiber | 90 | 5,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,21 | 31 | 74 % | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 24M. Pannewig | 72 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 35 | 91 % | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 34T. Meyer | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 88 % | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 17G. Holtmann | 55 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 62 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23K. Miyoshi | 72 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 82 % | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 7C. Rasmussen | 83 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 17 | 59 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 33P. Hofmann | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,22 | 23 | 70 % | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 10B. Taz | 18 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 12 | 92 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 19D. Hanslik | 7 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 50 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28C. Patino | 18 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 26 | 81 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14J. Steuckers | 35 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 9 | 89 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.
Forma