Zhrnutie zápasu
Z našich dátKonečný výsledok: 1. FC Kaiserslautern 1 – 0 Eintracht Braunschweig.
| Údaj | 1. FC Kaiserslautern | Eintracht Braunschweig |
|---|---|---|
| Posledných 5 |
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka a posledné výsledky.
1. FC Kaiserslautern 1, Eintracht Braunschweig 0
Polčas 0–0Konečný výsledok: 1. FC Kaiserslautern 1 – 0 Eintracht Braunschweig.
| Údaj | 1. FC Kaiserslautern | Eintracht Braunschweig |
|---|---|---|
| Posledných 5 |
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka a posledné výsledky.
Držanie lopty: 1. FC Kaiserslautern 56 %, Eintracht Braunschweig 44 %
Očakávané góly: 1. FC Kaiserslautern 1,88, Eintracht Braunschweig 1,17
Strely: 1. FC Kaiserslautern 23, Eintracht Braunschweig 15
Strely na bránku: 1. FC Kaiserslautern 10, Eintracht Braunschweig 4
Rohové kopy: 1. FC Kaiserslautern 7, Eintracht Braunschweig 5
Prihrávky: 1. FC Kaiserslautern 421, Eintracht Braunschweig 341
Brankári
Zákroky brankára: 1. FC Kaiserslautern 4, Eintracht Braunschweig 8
Disciplína
Fauly: 1. FC Kaiserslautern 11, Eintracht Braunschweig 6
Ofsajdy: 1. FC Kaiserslautern 3, Eintracht Braunschweig 1
Žlté karty: 1. FC Kaiserslautern 1, Eintracht Braunschweig 2
Červené karty: 1. FC Kaiserslautern 0, Eintracht Braunschweig 0
| Hráč | Min | Hodn. | G | A | Str. | Na br. | xG | Prihr. | Prihr. % | Kľ. pr. | Odob. | Zach. | Súb. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Kaiserslautern | |||||||||||||||
| 1J. Krahl | 90 | 9,1 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 30 | 77 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 3A. Murphy | 90 | 8,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 74 | 84 % | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 4M. Gyamfi | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 47 | 79 % | 0 | 3 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| 33J. Elvedi | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 36 | 89 % | 0 | 6 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| 22Mika Haas | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,25 | 34 | 74 % | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 37Leon Robinson | 65 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 25 | 64 % | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 8S. Şahin | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,15 | 51 | 73 % | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 26P. Joly | 79 | 7,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,10 | 39 | 64 % | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 7M. RitterC | 65 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,21 | 20 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11I. Kanaté | 89 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,33 | 16 | 75 % | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 39T. Fidjeu-Tazemeta | 79 | 6,6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0,33 | 18 | 83 % | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2S. Asta | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 40 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 20M. Berisha | 1 | – | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,19 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6F. Kunze | 25 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 9 | 78 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 21M. Sauer | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 43 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17E. Yardımcı | 25 | 7,7 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0,26 | 10 | 70 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Eintracht Braunschweig | |||||||||||||||
| 1R. HoffmannC | 90 | 8,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 39 | 56 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 |
| 3N. Katterbach | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 65 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 23I. Koutsidis | 9 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21K. Ehlers | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,12 | 43 | 74 % | 0 | 5 | 1 | 9 | 0 | 1 |
| 8M. Aydın | 84 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,03 | 25 | 60 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7Yann Sturm | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,08 | 14 | 79 % | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 15Max Marie | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,04 | 34 | 76 % | 1 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 6F. Flick | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,15 | 40 | 78 % | 0 | 4 | 2 | 8 | 0 | 1 |
| 10S. Di Benedetto | 84 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 33 | 70 % | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 17A. Opoku | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,20 | 22 | 68 % | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 27Jan Urbich | 27 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | 5 | 60 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 20L. Tempelmann | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11J. Mijatović | 63 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,22 | 7 | 57 % | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 19Junior Arlet Zé | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4A. Hoti | 36 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,04 | 13 | 69 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 29L. Frenkert | 45 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,16 | 20 | 70 % | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.
Forma