Prejsť na obsah

Mário Camora

Ľavý obranca · Č. 45

Vek
39
Výška
179 cm
Silnejšia noha
Ľavá
Trhová hodnota
125 tis. €

Štatistiky po sezónach

Mário Camora: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Rumunská 1. ligaCFR Cluj12821114200
UEFA Conference League QualifyingCFR Cluj4232001100
Cupa României BetanoCFR Cluj190000000
2025/26
Rumunská 1. ligaCFR Cluj262 152102600
Rumunská 1. ligaCFR Cluj8720000100
UEFA Europa League QualifyingCFR Cluj6565000000
Cupa României BetanoCFR Cluj3271000000
UEFA Conference League QualifyingCFR Cluj2180000000
Romanian SupercupCFR Cluj190000100
2024/25
Rumunská 1. ligaCFR Cluj181 356022000
Rumunská 1. ligaCFR Cluj8691010100
UEFA Conference League QualifyingCFR Cluj6540000100
Cupa României BetanoCFR Cluj5413000000
2023/24
Rumunská 1. ligaCFR Cluj211 580212100
Rumunská 1. ligaCFR Cluj8609001100
Cupa României BetanoCFR Cluj4270101000
UEFA Conference League QualifyingCFR Cluj2180000000
2022/23
Rumunská 1. ligaCFR Cluj242 049122500
UEFA Conference LeagueCFR Cluj7630000100
UEFA Conference League QualifyingCFR Cluj6540000000
Rumunská 1. ligaCFR Cluj5316001000
Cupa României BetanoCFR Cluj2135000100
UEFA Champions League QualifyingCFR Cluj2210000000
Romanian SupercupCFR Cluj190000000
SuperLiga - Playoff Conference LeagueCFR Cluj1120000000
2021/22
Rumunská 1. ligaCFR Cluj221 846122110
Rumunská 1. ligaCFR Cluj9810000100
UEFA Champions League QualifyingCFR Cluj5480000000
UEFA Conference LeagueCFR Cluj5410000101
UEFA Europa League QualifyingCFR Cluj2180000000
Romanian SupercupCFR Cluj190000000
2020/21
Rumunská 1. ligaCFR Cluj252 250040400
Rumunská 1. ligaCFR Cluj10887000300
UEFA Europa LeagueCFR Cluj6540000200
UEFA Champions League QualifyingCFR Cluj2210000000
UEFA Europa League QualifyingCFR Cluj2180000000
Romanian SupercupCFR Cluj190000000
2019/20
Rumunská 1. ligaCFR Cluj191 685210010
Rumunská 1. ligaCFR Cluj10900000000
UEFA Champions League QualifyingCFR Cluj8720000100
UEFA Europa LeagueCFR Cluj8720000100
Romanian SupercupCFR Cluj190000100
2018/19
Rumunská 1. ligaCFR Cluj232 070060700
Rumunská 1. ligaCFR Cluj9810100200
Cupa României BetanoCFR Cluj4315000100
UEFA Europa League QualifyingCFR Cluj4360020000
UEFA Champions League QualifyingCFR Cluj2180000100
Romanian SupercupCFR Cluj190000100
2017/18
Rumunská 1. ligaCFR Cluj211 876020101
Rumunská 1. ligaCFR Cluj9810100200
2016/17
Rumunská 1. ligaCFR Cluj171 485021500
Rumunská 1. ligaCFR Cluj7630000300
Cupa României BetanoCFR Cluj3300010000
Cupa LigiiCFR Cluj1120000100
Romanian SupercupCFR Cluj190000000
2015/16
Rumunská 1. ligaCFR Cluj242 160000800
Rumunská 1. ligaCFR Cluj131 170210400
Cupa României BetanoCFR Cluj6500011100
Cupa LigiiCFR Cluj2180000000
2014/15
Rumunská 1. ligaCFR Cluj332 917150500
Cupa României BetanoCFR Cluj4345001100
UEFA Europa League QualifyingCFR Cluj3270000000
2013/14
Rumunská 1. ligaCFR Cluj312 790130600
Cupa României BetanoCFR Cluj190000000
2012/13
Rumunská 1. ligaCFR Cluj252 138052700
UEFA Champions LeagueCFR Cluj6540000000
Cupa României BetanoCFR Cluj5480000100
UEFA Champions League QualifyingCFR Cluj4360000100
UEFA Europa LeagueCFR Cluj2170000001
Romanian SupercupCFR Cluj1120000000
2011/12
Rumunská 1. ligaCFR Cluj282 436100920
2010/11
Liga PortugalAssociação Naval 1893271 984104600
Allianz CupAssociação Naval 18933253000000
Taça de PortugalAssociação Naval 1893190000100
2009/10
Liga PortugalAssociação Naval 1893292 285132400
Taça de PortugalAssociação Naval 18936584010100
Allianz CupAssociação Naval 1893145001000
2008/09
Liga PortugalAssociação Naval 18938434014000
2007/08
Liga Portugal 2SC Beira-Mar191 069105100
Allianz CupSC Beira-Mar4390000200
Taça de PortugalSC Beira-Mar190000000
2006/07
Liga PortugalSC Beira-Mar264001000
2005/06
Liga Portugal 2SC Beira-Mar267001000
Spolu za kariéru71260 09519474111943
Zobraziť všetky sezóny (22)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Mário Camora: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Doma: Dinamo Bukurešť · Rumunská 1. liga2:2RemízaNáhr.106,0000030 %
Vonku: UTA Arad · Rumunská 1. liga1:0PrehraZákl.906,200103073 %
Doma: Universitatea Cluj · Rumunská 1. liga1:3PrehraZákl.905,500002370 %
Doma: Botoșani · Rumunská 1. liga3:1VýhraZákl.906,601004582 %
Vonku: Sepsi OSK Sfântu Gheorghe · Rumunská 1. liga3:1PrehraZákl.906,300003884 %
Doma: Farul Constanța · Rumunská 1. liga0:0RemízaZákl.907,300004283 %
Vonku: AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc · Rumunská 1. liga2:3VýhraZákl.886,900004078 %

Kariéra a prestupy

  1. Naval 1893→CFR Cluj

    PrestupTrhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2011/12

  2. No Club→Naval 1893

    PrestupSezóna 2008/09

  3. Beira-Mar→No Club

    PrestupSezóna 2008/09

  4. Pampilhosa→Beira-Mar

    Koniec hosťovaniaSezóna 2006/07

  5. Beira-Mar→Pampilhosa

    HosťovanieSezóna 2006/07

  6. Avanca→Beira-Mar

    Koniec hosťovaniaSezóna 2006/07

  7. Beira-Mar→Avanca

    HosťovanieSezóna 2006/07

  8. CA Valdevez→Beira-Mar

    PrestupSezóna 2005/06

  9. Samora Correia→CA Valdevez

    PrestupSezóna 2005/06

  10. Samora Cor. S19→Samora Correia

    PrestupSezóna 2004/05

  11. Samora Cor. S17→Samora Cor. S19

    PrestupSezóna 2003/04

  12. Samora Cor. S15→Samora Cor. S17

    PrestupSezóna 2001/02

  13. Samora Cor. Fr.→Samora Cor. S15

    PrestupSezóna 1999/00

Zobraziť všetky prestupy (13)Zobraziť menej prestupov