Moussa Diabate
Krídlo · Č. 14
- Vek
- 24
- Výška
- 208 cm
Štatistiky po sezónach
| Súťaž a tím | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Strat/z | Str. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBACharlotte Hornets | 7 | 7 | 29,4 | 9,4 | 9,6 | 2,0 | 1,6 | 1,0 | 2,0 | 66,7 % | – | 76,9 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBACharlotte Hornets | 73 | 47 | 26,0 | 7,9 | 8,7 | 1,9 | 0,8 | 1,0 | 1,0 | 63,1 % | 50,0 % | 65,9 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBACharlotte Hornets | 71 | 8 | 17,5 | 5,7 | 6,2 | 0,8 | 0,6 | 0,6 | 0,9 | 59,6 % | 0,0 % | 59,5 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBALA Clippers | 11 | 0 | 5,8 | 2,6 | 2,2 | 0,4 | 0,5 | 0,1 | 0,2 | 52,6 % | 0,0 % | 64,3 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBALA Clippers | 22 | 1 | 8,9 | 2,7 | 2,3 | 0,2 | 0,3 | 0,4 | 0,4 | 51,1 % | 50,0 % | 62,5 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NCAAMichigan Wolverines | 32 | 26 | 24,9 | 9,0 | 6,0 | 0,8 | 0,3 | 0,9 | 1,5 | 54,2 % | 21,4 % | 61,9 % |
| Spolu za kariéru | 216 | 89 | 20,4 | 6,6 | 6,5 | 1,1 | 0,6 | 0,7 | 1,0 | 59,5 % | 20,8 % | 63,5 % |
Zobraziť všetky sezóny (6)Zobraziť menej sezón
Posledné zápasy
| Zápas | Výsledok | Úloha | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Strat. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Detroit Pistons · NBA | 91:124Prehra | Zákl. | 24 | 7 | 9 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| DDoma: Philadelphia 76ers · NBA | 104:109Prehra | Zákl. | 28 | 10 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 |
| HVonku: Washington Wizards · NBA | 95:79Prehra | Zákl. | 31 | 10 | 12 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 |
| HVonku: Detroit Pistons · NBA | 97:89Prehra | Zákl. | 35 | 9 | 9 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 |
| DDoma: Washington Wizards · NBA | 110:103Výhra | Zákl. | 35 | 11 | 17 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 |
| DDoma: Miami Heat · NBA | 115:110Výhra | Zákl. | 22 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 |
| DDoma: Atlanta Hawks · NBA | 81:128Prehra | Zákl. | 21 | 5 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| HVonku: Brooklyn Nets · NBA | 103:110Výhra | Zákl. | 34 | 17 | 8 | 3 | 5 | 0 | 4 | 4 |