Sari la conținut

Ki-Jana Hoever

Fundaș dreapta · Nr. 25

Vârstă
24
Înălțime
183 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
3,5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Ki-Jana Hoever: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDIntrăriCG2 CGCR
2026/27
Chance LigaSparta Praga4235001200
UEFA Europa LeagueSparta Praga129001000
2025/26
ChampionshipSheffield United155460010300
Premier LeagueWolverhampton Wanderers8428002000
FA CupSheffield United157000000
2024/25
Ligue 1AJ Auxerre302.139124210
2023/24
ChampionshipStoke City403.075455400
EFL CupStoke City3270000000
FA CupStoke City190000100
2022/23
ChampionshipStoke City151.040414000
EredivisiePSV Eindhoven5209023000
FA CupStoke City2103001000
Keuken Kampioen DivisiePSV Eindhoven U212135000000
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven2113001000
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven162000000
2021/22
Premier LeagueWolverhampton Wanderers8307004100
EFL CupWolverhampton Wanderers2180010000
Premier League 2Wolverhampton Wanderers U21290010000
2020/21
Premier LeagueWolverhampton Wanderers12574007100
EFL TrophyWolverhampton Wanderers U213270000000
FA CupWolverhampton Wanderers3185001000
2019/20
Premier League 2Liverpool FC U217593000200
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U195450000200
EFL CupLiverpool FC2172100000
Premier League CupLiverpool FC U212180000000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U212180000000
FA CupLiverpool FC190000000
FA Youth CupLiverpool FC U18190000000
2018/19
Premier League 2Liverpool FC U217535000001
U18 Premier LeagueLiverpool FC U185375001100
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U195198003000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U212180000000
FA CupLiverpool FC184001000
2017/18
U17 Divisie 1 SpringAjax Amsterdam U1713889211100
Total carieră21314.1531213502011
Arată toate sezoanele (10)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Ki-Jana Hoever: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: FC Baník Ostrava · Chance Liga0:0EgalTitular456,400112075 %
Acasă: Pardubice · Chance Liga2:0VictorieTitular847,500214283 %

Carieră și transferuri

  1. Wolves→Sparta Praga

    TransferSumă de transfer 2 mil. EUR · Valoare de piață 3,5 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. Sheff Utd→Wolves

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 3,5 mil. EUR · Sezonul 2025/26

  3. Wolves→Sheff Utd

    ÎmprumutValoare de piață 5 mil. EUR · Sezonul 2025/26

  4. AJ Auxerre→Wolves

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 5 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  5. Wolves→AJ Auxerre

    ÎmprumutValoare de piață 4,5 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  6. Stoke City→Wolves

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 4,5 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  7. Wolves→Stoke City

    ÎmprumutValoare de piață 3,5 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  8. Stoke City→Wolves

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 4 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  9. Wolves→Stoke City

    ÎmprumutValoare de piață 4 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  10. PSV→Wolves

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 4 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  11. Wolves→PSV

    ÎmprumutValoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  12. Liverpool U21→Wolves

    TransferSumă de transfer 9,8 mil. EUR · Valoare de piață 3,6 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  13. Liverpool U18→Liverpool U21

    TransferSezonul 2018/19

  14. Ajax U17→Liverpool U18

    TransferSumă de transfer 100 K EUR · Sezonul 2018/19

  15. Ajax Youth→Ajax U17

    TransferSezonul 2017/18

  16. Buitenv. Yth.→Ajax Youth

    TransferSezonul 2008/09

Arată toate transferurile (16)Arată mai puține transferuri