Preskoči na sadržaj

Ki-Jana Hoever

Desni bek · Br. 25

Dob
24
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
3,5 mil. €

Statistika po sezonama

Ki-Jana Hoever: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaSparta Prag4235001200
UEFA Europa LeagueSparta Prag129001000
2025/26
ChampionshipSheffield United155460010300
Premier LeagueWolverhampton Wanderers8428002000
FA CupSheffield United157000000
2024/25
Ligue 1AJ Auxerre302.139124210
2023/24
ChampionshipStoke City403.075455400
EFL CupStoke City3270000000
FA CupStoke City190000100
2022/23
ChampionshipStoke City151.040414000
EredivisiePSV Eindhoven5209023000
FA CupStoke City2103001000
Keuken Kampioen DivisiePSV Eindhoven U212135000000
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven2113001000
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven162000000
2021/22
Premier LeagueWolverhampton Wanderers8307004100
EFL CupWolverhampton Wanderers2180010000
Premier League 2Wolverhampton Wanderers U21290010000
2020/21
Premier LeagueWolverhampton Wanderers12574007100
EFL TrophyWolverhampton Wanderers U213270000000
FA CupWolverhampton Wanderers3185001000
2019/20
Premier League 2Liverpool FC U217593000200
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U195450000200
EFL CupLiverpool FC2172100000
Premier League CupLiverpool FC U212180000000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U212180000000
FA CupLiverpool FC190000000
FA Youth CupLiverpool FC U18190000000
2018/19
Premier League 2Liverpool FC U217535000001
U18 Premier LeagueLiverpool FC U185375001100
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U195198003000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U212180000000
FA CupLiverpool FC184001000
2017/18
U17 Divisie 1 SpringAjax Amsterdam U1713889211100
Ukupno u karijeri21314.1531213502011
Prikaži sve sezone (10)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Ki-Jana Hoever: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
U gostima: FC Baník Ostrava · Chance Liga0:0NeriješenoStart456,400112075 %
Kod kuće: FK Pardubice · Chance Liga2:0PobjedaStart847,500214283 %

Karijera i transferi

  1. Wolves→Sparta Prag

    TransferOdšteta 2 mil. € · Tržišna vrijednost 3,5 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Sheff Utd→Wolves

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 3,5 mil. € · Sezona 2025/26

  3. Wolves→Sheff Utd

    PosudbaTržišna vrijednost 5 mil. € · Sezona 2025/26

  4. AJ Auxerre→Wolves

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 5 mil. € · Sezona 2024/25

  5. Wolves→AJ Auxerre

    PosudbaTržišna vrijednost 4,5 mil. € · Sezona 2024/25

  6. Stoke City→Wolves

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 4,5 mil. € · Sezona 2023/24

  7. Wolves→Stoke City

    PosudbaTržišna vrijednost 3,5 mil. € · Sezona 2023/24

  8. Stoke City→Wolves

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 4 mil. € · Sezona 2022/23

  9. Wolves→Stoke City

    PosudbaTržišna vrijednost 4 mil. € · Sezona 2022/23

  10. PSV→Wolves

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 4 mil. € · Sezona 2022/23

  11. Wolves→PSV

    PosudbaTržišna vrijednost 6 mil. € · Sezona 2022/23

  12. Liverpool U21→Wolves

    TransferOdšteta 9,8 mil. € · Tržišna vrijednost 3,6 mil. € · Sezona 2020/21

  13. Liverpool U18→Liverpool U21

    TransferSezona 2018/19

  14. Ajax U17→Liverpool U18

    TransferOdšteta 100 tis. € · Sezona 2018/19

  15. Ajax Youth→Ajax U17

    TransferSezona 2017/18

  16. Buitenv. Yth.→Ajax Youth

    TransferSezona 2008/09

Prikaži sve transfere (16)Prikaži manje transfera