Przejdź do treści

Ki-Jana Hoever

Prawy obrońca · Nr 25

Wiek
24
Wzrost
183 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
3,5 mln €

Statystyki w sezonach

Ki-Jana Hoever: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaSparta Praga4235001200
UEFA Europa LeagueSparta Praga129001000
2025/26
ChampionshipSheffield United155460010300
Premier LeagueWolverhampton Wanderers8428002000
FA CupSheffield United157000000
2024/25
Ligue 1AJ Auxerre302139124210
2023/24
ChampionshipStoke City403075455400
EFL CupStoke City3270000000
FA CupStoke City190000100
2022/23
ChampionshipStoke City151040414000
EredivisiePSV Eindhoven5209023000
FA CupStoke City2103001000
Keuken Kampioen DivisiePSV Eindhoven U212135000000
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven2113001000
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven162000000
2021/22
Premier LeagueWolverhampton Wanderers8307004100
EFL CupWolverhampton Wanderers2180010000
Premier League 2Wolverhampton Wanderers U21290010000
2020/21
Premier LeagueWolverhampton Wanderers12574007100
EFL TrophyWolverhampton Wanderers U213270000000
FA CupWolverhampton Wanderers3185001000
2019/20
Premier League 2Liverpool FC U217593000200
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U195450000200
EFL CupLiverpool FC2172100000
Premier League CupLiverpool FC U212180000000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U212180000000
FA CupLiverpool FC190000000
FA Youth CupLiverpool FC U18190000000
2018/19
Premier League 2Liverpool FC U217535000001
U18 Premier LeagueLiverpool FC U185375001100
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U195198003000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U212180000000
FA CupLiverpool FC184001000
2017/18
U17 Divisie 1 SpringAjax Amsterdam U1713889211100
Łącznie w karierze21314 1531213502011
Pokaż wszystkie sezony (10)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Ki-Jana Hoever: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Baník Ostrawa · Chance Liga0:0RemisPodst.456,400112075%
U siebie: FK Pardubice · Chance Liga2:0ZwycięstwoPodst.847,500214283%

Kariera i transfery

  1. Wolves→Sparta Praga

    TransferKwota transferu 2 mln € · Wartość rynkowa 3,5 mln € · Sezon 2026/27

  2. Sheff Utd→Wolves

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 3,5 mln € · Sezon 2025/26

  3. Wolves→Sheff Utd

    WypożyczenieWartość rynkowa 5 mln € · Sezon 2025/26

  4. AJ Auxerre→Wolves

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 5 mln € · Sezon 2024/25

  5. Wolves→AJ Auxerre

    WypożyczenieWartość rynkowa 4,5 mln € · Sezon 2024/25

  6. Stoke City→Wolves

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 4,5 mln € · Sezon 2023/24

  7. Wolves→Stoke City

    WypożyczenieWartość rynkowa 3,5 mln € · Sezon 2023/24

  8. Stoke City→Wolves

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 4 mln € · Sezon 2022/23

  9. Wolves→Stoke City

    WypożyczenieWartość rynkowa 4 mln € · Sezon 2022/23

  10. PSV→Wolves

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 4 mln € · Sezon 2022/23

  11. Wolves→PSV

    WypożyczenieWartość rynkowa 6 mln € · Sezon 2022/23

  12. Liverpool U21→Wolves

    TransferKwota transferu 9,8 mln € · Wartość rynkowa 3,6 mln € · Sezon 2020/21

  13. Liverpool U18→Liverpool U21

    TransferSezon 2018/19

  14. Ajax U17→Liverpool U18

    TransferKwota transferu 100 tys. € · Sezon 2018/19

  15. Ajax Youth→Ajax U17

    TransferSezon 2017/18

  16. Buitenv. Yth.→Ajax Youth

    TransferSezon 2008/09

Pokaż wszystkie transfery (16)Pokaż mniej transferów