Sari la conținut

Jan Hanuš

Portar · Nr. 1

Vârstă
38
Înălțime
188 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
25 K EUR

Statistici pe sezoane

Jan Hanuš: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDAutog.IntrăriCGCRFără golGP
2026/27
Chance LigaFK Jablonec649900010028
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec657000000035
UEFA Conference LeagueFK Jablonec19000000003
2025/26
Chance LigaFK Jablonec232.0570000101023
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec327000000008
MOL CupFK Jablonec218000000013
2024/25
Chance LigaFK Jablonec302.7000010001525
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec545000001018
2023/24
Chance LigaFK Jablonec302.700000040745
MOL CupFK Jablonec19000000003
2022/23
Chance LigaFK Jablonec282.520001010450
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec436000000014
2021/22
Chance LigaFK Jablonec292.554000000543
UEFA Conference LeagueFK Jablonec654000001018
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec545000000023
MOL CupFK Jablonec330000000024
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec218000000011
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec218000000007
2020/21
Chance LigaFK Jablonec262.340000000825
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec112000000005
2019/20
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec215100010006
MOL CupFK Jablonec218000000005
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec218000000012
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B19000000001
2018/19
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec218000000012
Juniorska ligaFK Jablonec B218000000002
MOL CupFK Jablonec218000000002
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FK Jablonec B19000000004
2017/18
Chance LigaFC Vysocina Jihlava8720010000014
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FK Jablonec B218000000013
MOL CupFC Vysocina Jihlava19000000010
2016/17
Chance LigaFC Vysocina Jihlava262.307000020443
2015/16
Chance LigaFC Vysocina Jihlava272.385000020644
MOL CupFC Vysocina Jihlava19000000001
2014/15
Chance LigaFC Vysocina Jihlava272.430000010737
2013/14
Chance LigaFC Vysocina Jihlava131.125100110223
MOL CupFC Vysocina Jihlava545000000033
2012/13
Chance LigaFC Vysocina Jihlava218000001003
MOL CupFC Vysocina Jihlava218000000002
2011/12
Chance Narodni LigaFC Sellier & Bellot Vlasim121.080000010216
Chance LigaSlavia Prague327000000005
2010/11
Chance LigaFC Hradec Králové545000001026
2009/10
Chance Narodni LigaFC Hlucin10900000000213
Chance LigaSlavia Prague436000000014
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague218000000011
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prague19000000010
Total carieră37833.848112317098523
Arată toate sezoanele (18)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Jan Hanuš: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăParadeGPDPasePase %
Acasă: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3ÎnfrângereTitular905,90002781 %

Carieră și transferuri

  1. Jihlava→FK Jablonec

    TransferValoare de piață 500 K EUR · Sezonul 2017/18

  2. Slavia Prague→Jihlava

    TransferValoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2012/13

  3. Jihlava→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2012/13

  4. Slavia Prague→Jihlava

    ÎmprumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2012/13

  5. Vlasim→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2011/12

  6. Slavia Prague→Vlasim

    ÎmprumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2011/12

  7. FC Hradec Králové→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 400 K EUR · Sezonul 2010/11

  8. Slavia Prague→FC Hradec Králové

    ÎmprumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2010/11

  9. Hlucin→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2009/10

  10. Slavia Prague→Hlucin

    ÎmprumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2009/10

  11. Slavia Prague B→Slavia Prague

    TransferSezonul 2009/10

  12. Sparta Krc→Slavia Prague B

    Sfârșit de împrumutSezonul 2008/09

  13. Slavia Prague B→Sparta Krc

    ÎmprumutSezonul 2008/09

  14. Slavia U19→Slavia Prague B

    TransferSezonul 2007/08

  15. Slavia U17→Slavia U19

    TransferSezonul 2005/06

  16. Slavia Yth.→Slavia U17

    TransferSezonul 2004/05

  17. N. Bydzov Yth.→Slavia Yth.

    TransferSezonul 2003/04

Arată toate transferurile (17)Arată mai puține transferuri