Preskoči na sadržaj

Jan Hanuš

Vratar · Br. 1

Dob
38
Visina
188 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
25 tis. €

Statistika po sezonama

Jan Hanuš: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAAGUlaz.ŽKCKBez golaPG
2026/27
Chance LigaFK Jablonec649900010028
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec657000000035
UEFA Conference LeagueFK Jablonec19000000003
2025/26
Chance LigaFK Jablonec232.0570000101023
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec327000000008
MOL CupFK Jablonec218000000013
2024/25
Chance LigaFK Jablonec302.7000010001525
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec545000001018
2023/24
Chance LigaFK Jablonec302.700000040745
MOL CupFK Jablonec19000000003
2022/23
Chance LigaFK Jablonec282.520001010450
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec436000000014
2021/22
Chance LigaFK Jablonec292.554000000543
UEFA Conference LeagueFK Jablonec654000001018
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec545000000023
MOL CupFK Jablonec330000000024
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec218000000011
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec218000000007
2020/21
Chance LigaFK Jablonec262.340000000825
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec112000000005
2019/20
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec215100010006
MOL CupFK Jablonec218000000005
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec218000000012
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B19000000001
2018/19
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec218000000012
Juniorska ligaFK Jablonec B218000000002
MOL CupFK Jablonec218000000002
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FK Jablonec B19000000004
2017/18
Chance LigaFC Vysocina Jihlava8720010000014
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FK Jablonec B218000000013
MOL CupFC Vysocina Jihlava19000000010
2016/17
Chance LigaFC Vysocina Jihlava262.307000020443
2015/16
Chance LigaFC Vysocina Jihlava272.385000020644
MOL CupFC Vysocina Jihlava19000000001
2014/15
Chance LigaFC Vysocina Jihlava272.430000010737
2013/14
Chance LigaFC Vysocina Jihlava131.125100110223
MOL CupFC Vysocina Jihlava545000000033
2012/13
Chance LigaFC Vysocina Jihlava218000001003
MOL CupFC Vysocina Jihlava218000000002
2011/12
Chance Narodni LigaFC Sellier & Bellot Vlasim121.080000010216
Chance LigaSlavia Prag327000000005
2010/11
Chance LigaFC Hradec Kralove545000001026
2009/10
Chance Narodni LigaFC Hlucin10900000000213
Chance LigaSlavia Prag436000000014
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag218000000011
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prag19000000010
Ukupno u karijeri37833.848112317098523
Prikaži sve sezone (18)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Jan Hanuš: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaObr.GADod.Dod. %
Kod kuće: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorazStart905,90002781 %

Karijera i transferi

  1. Jihlava→FK Jablonec

    TransferTržišna vrijednost 500 tis. € · Sezona 2017/18

  2. Slavia Prag→Jihlava

    TransferTržišna vrijednost 200 tis. € · Sezona 2012/13

  3. Jihlava→Slavia Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 200 tis. € · Sezona 2012/13

  4. Slavia Prag→Jihlava

    PosudbaTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2012/13

  5. Vlasim→Slavia Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2011/12

  6. Slavia Prag→Vlasim

    PosudbaTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2011/12

  7. FC Hradec Kralove→Slavia Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 400 tis. € · Sezona 2010/11

  8. Slavia Prag→FC Hradec Kralove

    PosudbaTržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2010/11

  9. Hlucin→Slavia Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2009/10

  10. Slavia Prag→Hlucin

    PosudbaTržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2009/10

  11. Slavia Prague B→Slavia Prag

    TransferSezona 2009/10

  12. Sparta Krc→Slavia Prague B

    Kraj posudbeSezona 2008/09

  13. Slavia Prague B→Sparta Krc

    PosudbaSezona 2008/09

  14. Slavia U19→Slavia Prague B

    TransferSezona 2007/08

  15. Slavia U17→Slavia U19

    TransferSezona 2005/06

  16. Slavia Yth.→Slavia U17

    TransferSezona 2004/05

  17. N. Bydzov Yth.→Slavia Yth.

    TransferSezona 2003/04

Prikaži sve transfere (17)Prikaži manje transfera