Sari la conținut

Garang Kuol

Extremă stânga · Nr. 36

Vârstă
22
Înălțime
175 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
1 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Garang Kuol: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Chance LigaSparta Praga3104000200
Chance LigaFK Jablonec3183100100
MOL CupFK Jablonec172000010
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga11000100
UEFA Conference LeagueFK Jablonec124100100
2025/26
Chance LigaSparta Praga154080201220
UEFA Conference LeagueSparta Praga6141100510
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga5254000200
MOL CupSparta Praga3221010000
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B190000000
National League CupNewcastle United U21156000000
2024/25
Premier League 2Newcastle United U2110855540020
National League CupNewcastle United U213248311010
EFL TrophyNewcastle United U21162000000
Premier League 2 PlayoffsNewcastle United U21190000000
2023/24
EredivisieFC Volendam15679110710
KNVB BekerFC Volendam145000100
U21 Division 2 SpringFC Volendam U21145000000
2022/23
A-League MenCentral Coast Mariners9387231630
Scottish PremiershipHeart of Midlothian FC7190000610
Scottish FA CupHeart of Midlothian FC19000100
Scottish Premiership Top Six SplitHeart of Midlothian FC17100110
2022
Australia CupCentral Coast Mariners154000000
2021/22
A-League MenCentral Coast Mariners8145410810
A-League Men Finals SeriesCentral Coast Mariners145000100
2021
Australia CupCentral Coast Mariners341100300
Total carieră1034.4562013258140
Arată toate sezoanele (8)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Garang Kuol: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
Acasă: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3ÎnfrângereTitular836,200312080 %

Carieră și transferuri

  1. FK Jablonec→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. Sparta Praga→FK Jablonec

    ÎmprumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  3. Newcastle U21→Sparta Praga

    TransferSumă de transfer 580 K EUR · Valoare de piață 500 K EUR · Sezonul 2025/26

  4. FC Volendam→Newcastle U21

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 600 K EUR · Sezonul 2023/24

  5. Newcastle U21→FC Volendam

    ÎmprumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2023/24

  6. Heart of Midl.→Newcastle U21

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2022/23

  7. Newcastle U21→Heart of Midl.

    ÎmprumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2022/23

  8. Central Coast→Newcastle U21

    TransferSumă de transfer 350 K EUR · Valoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2022/23

  9. CCM Academy→Central Coast

    TransferSezonul 2021/22

  10. Goulburn V. S.→CCM Academy

    TransferSezonul 2021/22

Arată toate transferurile (10)Arată mai puține transferuri