Preskoči na sadržaj

Garang Kuol

Lijevo krilo · Br. 36

Dob
22
Visina
175 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
1 mil. €

Statistika po sezonama

Garang Kuol: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaSparta Prag3104000200
Chance LigaFK Jablonec3183100100
MOL CupFK Jablonec172000010
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag11000100
UEFA Conference LeagueFK Jablonec124100100
2025/26
Chance LigaSparta Prag154080201220
UEFA Conference LeagueSparta Prag6141100510
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag5254000200
MOL CupSparta Prag3221010000
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B190000000
National League CupNewcastle United U21156000000
2024/25
Premier League 2Newcastle United U2110855540020
National League CupNewcastle United U213248311010
EFL TrophyNewcastle United U21162000000
Premier League 2 PlayoffsNewcastle United U21190000000
2023/24
EredivisieFC Volendam15679110710
KNVB BekerFC Volendam145000100
U21 Division 2 SpringFC Volendam U21145000000
2022/23
A-League MenCentral Coast Mariners9387231630
Scottish PremiershipHeart of Midlothian FC7190000610
Scottish FA CupHeart of Midlothian FC19000100
Scottish Premiership Top Six SplitHeart of Midlothian FC17100110
2022
Australia CupCentral Coast Mariners154000000
2021/22
A-League MenCentral Coast Mariners8145410810
A-League Men Finals SeriesCentral Coast Mariners145000100
2021
Australia CupCentral Coast Mariners341100300
Ukupno u karijeri1034.4562013258140
Prikaži sve sezone (8)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Garang Kuol: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorazStart836,200312080 %

Karijera i transferi

  1. FK Jablonec→Sparta Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 1 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Sparta Prag→FK Jablonec

    PosudbaTržišna vrijednost 1 mil. € · Sezona 2026/27

  3. Newcastle U21→Sparta Prag

    TransferOdšteta 580 tis. € · Tržišna vrijednost 500 tis. € · Sezona 2025/26

  4. FC Volendam→Newcastle U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 600 tis. € · Sezona 2023/24

  5. Newcastle U21→FC Volendam

    PosudbaTržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2023/24

  6. Heart of Midl.→Newcastle U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2022/23

  7. Newcastle U21→Heart of Midl.

    PosudbaTržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2022/23

  8. Central Coast→Newcastle U21

    TransferOdšteta 350 tis. € · Tržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2022/23

  9. CCM Academy→Central Coast

    TransferSezona 2021/22

  10. Goulburn V. S.→CCM Academy

    TransferSezona 2021/22

Prikaži sve transfere (10)Prikaži manje transfera