Przejdź do treści

William Hughes

Środkowy pomocnik · Nr 19

Wiek
31
Wzrost
185 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
5 mln €

Statystyki w sezonach

William Hughes: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueCrystal Palace33800300
EFL CupCrystal Palace19000000
2025/26
Premier LeagueCrystal Palace311568001270
UEFA Conference LeagueCrystal Palace1136100710
EFL CupCrystal Palace317900110
Community ShieldCrystal Palace16100100
FA CupCrystal Palace14500100
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace19001000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace332120049110
EFL CupCrystal Palace425600110
FA CupCrystal Palace416001200
2023/24
Premier LeagueCrystal Palace30190002760
FA CupCrystal Palace210900100
EFL CupCrystal Palace13000100
2022/23
Premier LeagueCrystal Palace27828112040
EFL CupCrystal Palace218000010
FA CupCrystal Palace17400000
Premier League 2Crystal Palace U2119000000
2021/22
Premier LeagueCrystal Palace16105801360
FA CupCrystal Palace418510200
2020/21
ChampionshipWatford FC30194320970
FA CupWatford FC19000000
2019/20
Premier LeagueWatford FC30226211390
EFL CupWatford FC19000000
2018/19
Premier LeagueWatford FC32243624150
FA CupWatford FC647611000
EFL CupWatford FC22600200
2017/18
Premier LeagueWatford FC1599423400
EFL CupWatford FC17001000
2016/17
ChampionshipDerby County3826642310100
EFL CupDerby County322600110
FA CupDerby County16301000
2015/16
ChampionshipDerby County629700210
Championship Play-OffsDerby County217700000
Premier League 2Derby County U21215100000
2014/15
ChampionshipDerby County42319826590
EFL CupDerby County533300100
FA CupDerby County19010010
2013/14
ChampionshipDerby County41318536450
Championship Play-OffsDerby County315410100
EFL CupDerby County318310110
FA CupDerby County19000010
2012/13
ChampionshipDerby County35278722230
FA CupDerby County216500000
EFL CupDerby County18700000
2011/12
ChampionshipDerby County310700200
Łącznie w karierze48431 7662238119910
Pokaż wszystkie sezony (16)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

William Hughes: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Brighton & Hove Albion · Premier League5:0PorażkaRez.95,400004100%

Kariera i transfery

  1. Watford→Crystal Palace

    TransferKwota transferu 7 mln € · Wartość rynkowa 7 mln € · Sezon 2021/22

  2. Derby→Watford

    TransferKwota transferu 9,1 mln € · Wartość rynkowa 8 mln € · Sezon 2017/18

  3. Derby U18→Derby

    TransferSezon 2012/13