Pređi na sadržaj

William Hughes

Centralni vezni · Br. 19

Godine
31
Visina
185 cm
Jača noga
Leva
Tržišna vrednost
5 mil. €

Statistika po sezonama

William Hughes: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaCrystal Palace33800300
EFL CupCrystal Palace19000000
2025/26
Premijer ligaCrystal Palace311.568001270
UEFA Conference LeagueCrystal Palace1136100710
EFL CupCrystal Palace317900110
Community ShieldCrystal Palace16100100
FA CupCrystal Palace14500100
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace19001000
2024/25
Premijer ligaCrystal Palace332.120049110
EFL CupCrystal Palace425600110
FA CupCrystal Palace416001200
2023/24
Premijer ligaCrystal Palace301.90002760
FA CupCrystal Palace210900100
EFL CupCrystal Palace13000100
2022/23
Premijer ligaCrystal Palace27828112040
EFL CupCrystal Palace218000010
FA CupCrystal Palace17400000
Premier League 2Crystal Palace U2119000000
2021/22
Premijer ligaCrystal Palace161.05801360
FA CupCrystal Palace418510200
2020/21
ChampionshipWatford FC301.94320970
FA CupWatford FC19000000
2019/20
Premier LeagueWatford FC302.26211390
EFL CupWatford FC19000000
2018/19
Premier LeagueWatford FC322.43624150
FA CupWatford FC647611000
EFL CupWatford FC22600200
2017/18
Premier LeagueWatford FC1599423400
EFL CupWatford FC17001000
2016/17
ChampionshipDerby County382.6642310100
EFL CupDerby County322600110
FA CupDerby County16301000
2015/16
ChampionshipDerby County629700210
Championship Play-OffsDerby County217700000
Premier League 2Derby County U21215100000
2014/15
ChampionshipDerby County423.19826590
EFL CupDerby County533300100
FA CupDerby County19010010
2013/14
ChampionshipDerby County413.18536450
Championship Play-OffsDerby County315410100
EFL CupDerby County318310110
FA CupDerby County19000010
2012/13
ChampionshipDerby County352.78722230
FA CupDerby County216500000
EFL CupDerby County18700000
2011/12
ChampionshipDerby County310700200
Ukupno u karijeri48431.7662238119910
Prikaži sve sezone (16)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

William Hughes: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: Brighton & Hove Albion · Premijer liga5:0PorazRez.95,400004100%

Karijera i transferi

  1. Watford→Crystal Palace

    TransferObeštećenje 7 mil. € · Tržišna vrednost 7 mil. € · Sezona 2021/22

  2. Derby→Watford

    TransferObeštećenje 9,1 mil. € · Tržišna vrednost 8 mil. € · Sezona 2017/18

  3. Derby U18→Derby

    TransferSezona 2012/13