Thibaut Courtois
Bramkarz · Nr 1
- Wiek
- 34
- Wzrost
- 199 cm
- Lepsza noga
- Lewa
- Wartość rynkowa
- 15 mln €
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Min | B | A | Sam. | ŻK | CK | Czyste | BS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2025/26 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 32 | 2880 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 28 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 11 | 945 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 11 |
| SupercopaReal Madryt | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2025 | |||||||||
| FIFA Club World CupReal Madryt | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| 2024/25 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | 29 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 12 | 1110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 18 |
| SupercopaReal Madryt | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Copa del ReyReal Madryt | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| FIFA Intercontinental CupReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| UEFA Super CupReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2023/24 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 4 | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 29 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 11 |
| Copa del ReyReal Madryt | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
| SupercopaReal Madryt | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| UEFA Super CupReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 29 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 13 | 1230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 14 |
| SupercopaReal Madryt | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Copa del ReyReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2020/21 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 28 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 14 |
| SupercopaReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2019/20 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 20 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 7 | 585 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 11 |
| SupercopaReal Madryt | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2018/19 | |||||||||
| LaLigaReal Madryt | 27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 36 |
| Liga MistrzówReal Madryt | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| FIFA Club World CupReal Madryt | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Copa del ReyReal Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2017/18 | |||||||||
| Premier LeagueChelsea | 35 | 3150 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 34 |
| UEFA Champions LeagueChelsea | 8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 |
| Community ShieldChelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| EFL CupChelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| FA CupChelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2016/17 | |||||||||
| Premier LeagueChelsea | 36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 28 |
| FA CupChelsea | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| 2015/16 | |||||||||
| Premier LeagueChelsea | 23 | 2020 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 29 |
| FA CupChelsea | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| UEFA Champions LeagueChelsea | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| Community ShieldChelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2014/15 | |||||||||
| Premier LeagueChelsea | 32 | 2814 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 30 |
| UEFA Champions LeagueChelsea | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| EFL CupChelsea | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2013/14 | |||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 37 | 3330 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 20 | 24 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 12 | 1110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 |
| Copa del ReyAtletico Madryt | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| SupercopaAtletico Madryt | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2012/13 | |||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 20 | 29 |
| Copa del ReyAtletico Madryt | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 |
| UEFA Super CupAtletico Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2011/12 | |||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 37 | 3262 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 41 |
| UEFA Europa LeagueAtletico Madryt | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 9 |
| UEFA Europa League QualifyingAtletico Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2010/11 | |||||||||
| Jupiler Pro LeagueKRC Genk | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 27 |
| Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 |
| UEFA Europa League QualifyingKRC Genk | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| Croky CupKRC Genk | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2008/09 | |||||||||
| Jupiler Pro LeagueKRC Genk | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Łącznie w karierze | 699 | 62 969 | 0 | 3 | 2 | 22 | 3 | 278 | 665 |
Pokaż wszystkie sezony (19)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Ocena | Obr. | B | A | Pod. | Pod. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WNa wyjeździe: Racing Santander · LaLiga | 0:3Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,2 | 1 | 0 | 0 | 30 | 90% |
| DU siebie: RB Lipsk · Liga Mistrzów | 4:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,9 | 5 | 0 | 0 | 36 | 92% |
| DU siebie: Sevilla · LaLiga | 4:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,5 | 4 | 0 | 0 | 38 | 95% |
| DU siebie: Villarreal · LaLiga | 1:0Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,7 | 4 | 0 | 0 | 36 | 69% |
| WNa wyjeździe: Atletico Madryt · LaLiga | 2:1Porażka | Podst. | 90 | 8,7 | 5 | 0 | 0 | 24 | 63% |
| WNa wyjeździe: Elche · LaLiga | 2:3Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,3 | 1 | 0 | 0 | 27 | 89% |
| DU siebie: Rayo Vallecano · LaLiga | 4:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 8,0 | 6 | 0 | 0 | 37 | 84% |
| WNa wyjeździe: Betis · LaLiga | 1:0Porażka | Podst. | 90 | 6,6 | 4 | 0 | 0 | 25 | 96% |
| DU siebie: Malaga · LaLiga | 4:0Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,9 | 1 | 0 | 0 | 35 | 89% |
| DU siebie: Real Sociedad · LaLiga | 4:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,7 | 2 | 0 | 0 | 23 | 87% |
Kariera i transfery
Genk→Chelsea
KRC Genk U19→Genk
KRC Genk U17→KRC Genk U19
KRC Genk Youth→KRC Genk U17