Jan Oblak
Bramkarz · Nr 13
- Wiek
- 33
- Wzrost
- 188 cm
- Lepsza noga
- Prawa
- Wartość rynkowa
- 15 mln €
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Min | B | A | Sam. | Z ławki | ŻK | CK | Czyste | BS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| 2025/26 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 31 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 12 | 1080 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 |
| SupercopaAtletico Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2025 | ||||||||||
| FIFA Club World CupAtletico Madryt | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| 2024/25 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 30 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 |
| 2023/24 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 43 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 |
| Copa del ReyAtletico Madryt | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| SupercopaAtletico Madryt | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2022/23 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 28 | 2494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 20 |
| Copa del ReyAtletico Madryt | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| 2021/22 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 43 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 |
| Copa del ReyAtletico Madryt | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| SupercopaAtletico Madryt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2020/21 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 38 | 3420 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18 | 25 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 |
| 2019/20 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 38 | 3396 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 27 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 9 | 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9 |
| SupercopaAtletico Madryt | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2018/19 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 27 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 |
| UEFA Super CupAtletico Madryt | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2017/18 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 22 | 22 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| UEFA Europa LeagueAtletico Madryt | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 |
| 2016/17 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 30 | 2651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 21 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 |
| 2015/16 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 38 | 3420 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 18 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 13 | 1230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 |
| 2014/15 | ||||||||||
| LaLigaAtletico Madryt | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 6 |
| Copa del ReyAtletico Madryt | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| Liga MistrzówAtletico Madryt | 4 | 367 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| 2013/14 | ||||||||||
| Liga PortugalBenfica | 16 | 1352 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 3 |
| Liga EuropyBenfica | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Allianz CupBenfica | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Taça de PortugalBenfica | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Liga Portugal 2SL Benfica B | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2012/13 | ||||||||||
| Liga PortugalRio Ave FC | 28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 40 |
| Allianz CupRio Ave FC | 3 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 2011/12 | ||||||||||
| Liga PortugalUD Leiria | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 28 |
| Taça de PortugalUD Leiria | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2010/11 | ||||||||||
| Taça de PortugalSC Beira-Mar | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2009/10 | ||||||||||
| Prva LigaNK Olimpija Ljubljana | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 28 |
| Łącznie w karierze | 663 | 59 844 | 0 | 2 | 2 | 2 | 18 | 2 | 285 | 592 |
Pokaż wszystkie sezony (19)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Ocena | Obr. | B | A | Pod. | Pod. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DU siebie: Bayern Monachium · Liga Mistrzów | 0:2Porażka | Podst. | 90 | 6,1 | 3 | 0 | 0 | 38 | 68% |
| WNa wyjeździe: Levante · LaLiga | 0:2Zwycięstwo | Podst. | 90 | 8,0 | 4 | 0 | 0 | 30 | 73% |
| DU siebie: RC Deportivo de A Coruña · LaLiga | 1:0Zwycięstwo | Podst. | 89 | 7,7 | 4 | 0 | 0 | 22 | 77% |
| WNa wyjeździe: Stuttgart · Liga Mistrzów | 1:1Remis | Podst. | 90 | 6,7 | 4 | 0 | 0 | 44 | 55% |
| WNa wyjeździe: Espanyol · LaLiga | 0:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,7 | 2 | 0 | 0 | 23 | 87% |
| WNa wyjeździe: Alaves · LaLiga | 1:2Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,5 | 2 | 0 | 0 | 19 | 74% |
| DU siebie: Real Madryt · LaLiga | 2:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,3 | 2 | 0 | 0 | 26 | 73% |
| DU siebie: Osasuna · LaLiga | 4:0Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,3 | 1 | 0 | 0 | 30 | 73% |
| WNa wyjeździe: Real Sociedad · LaLiga | 0:3Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,6 | 3 | 0 | 0 | 34 | 71% |
| WNa wyjeździe: Sevilla · LaLiga | 1:3Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,7 | 4 | 0 | 0 | 34 | 65% |