Jacob Rinne
Bramkarz · Nr 35
- Wiek
- 33
- Wzrost
- 187 cm
- Lepsza noga
- Lewa
- Wartość rynkowa
- 400 tys. €
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Min | B | A | Sam. | Z ławki | ŻK | CK | Czyste | BS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ||||||||||
| AllsvenskanDjurgårdens IF | 26 | 2258 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | 22 |
| 2025/26 | ||||||||||
| Svenska CupenDjurgårdens IF | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2025 | ||||||||||
| AllsvenskanDjurgårdens IF | 8 | 675 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10 |
| 2024/25 | ||||||||||
| UEFA Conference LeagueDjurgårdens IF | 9 | 765 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 11 |
| Svenska CupenDjurgårdens IF | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| UEFA Conference League QualifyingDjurgårdens IF | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2024 | ||||||||||
| AllsvenskanDjurgårdens IF | 9 | 663 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 13 |
| 2023/24 | ||||||||||
| Saudi Pro LeagueAl-Fateh SC | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 55 |
| King's CupAl-Fateh SC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2022/23 | ||||||||||
| Saudi Pro LeagueAl-Fateh SC | 27 | 2385 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 37 |
| King's CupAl-Fateh SC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2021/22 | ||||||||||
| SuperligaAalborg BK | 22 | 1980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 26 |
| Superliga Championship roundAalborg BK | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 19 |
| Superliga Europa PlayoffAalborg BK | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2020/21 | ||||||||||
| SuperligaAalborg BK | 22 | 1935 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 30 |
| Superliga Relegation roundAalborg BK | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 |
| Superliga Europa PlayoffAalborg BK | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 2019/20 | ||||||||||
| SuperligaAalborg BK | 26 | 2340 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 33 |
| Superliga Championship roundAalborg BK | 8 | 642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 |
| Future CupAalborg BK Reserves | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2018/19 | ||||||||||
| SuperligaAalborg BK | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 35 |
| Superliga Relegation roundAalborg BK | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
| Betano PokalenAalborg BK | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Superliga Europa PlayoffAalborg BK | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2017/18 | ||||||||||
| SuperligaAalborg BK | 19 | 1710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 18 |
| Superliga Championship roundAalborg BK | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 17 |
| Betano PokalenAalborg BK | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Jupiler Pro LeagueGent | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| UEFA Europa League QualifyingGent | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2016/17 | ||||||||||
| Jupiler Pro LeagueGent | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 15 |
| UEFA Europa LeagueGent | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 |
| UEFA Europa League QualifyingGent | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Croky CupGent | 2 | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2016 | ||||||||||
| AllsvenskanÖrebro SK | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 18 |
| 2015/16 | ||||||||||
| Svenska CupenÖrebro SK | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2015 | ||||||||||
| AllsvenskanÖrebro SK | 14 | 1215 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 20 |
| Folksam U21 Allsvenskan NorraÖrebro SK U21 | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| 2014 | ||||||||||
| AllsvenskanÖrebro SK | 11 | 888 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17 |
| Folksam U21 Allsvenskan NorraÖrebro SK U21 | 3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| 2013/14 | ||||||||||
| Svenska CupenÖrebro SK | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
| 2013 | ||||||||||
| Ettan NorraBK Forward | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
| 2012 | ||||||||||
| Ettan NorraBK Forward | 25 | 2250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 24 |
| Relegation SuperettanBK Forward | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2011 | ||||||||||
| Ettan NorraBK Forward | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 37 |
| 2010 | ||||||||||
| Ettan NorraBK Forward | 19 | 1710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 26 |
| Łącznie w karierze | 445 | 39 469 | 0 | 3 | 1 | 5 | 15 | 1 | 125 | 572 |
Pokaż wszystkie sezony (22)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Ocena | Obr. | B | A | Pod. | Pod. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DU siebie: Degerfors IF · Allsvenskan | 2:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 20 | 60% |
| WNa wyjeździe: IFK Göteborg · Allsvenskan | 1:1Remis | Podst. | 90 | 7,0 | 4 | 0 | 0 | 44 | 68% |
| DU siebie: Örgryte IS · Allsvenskan | 2:2Remis | Podst. | 90 | 6,1 | 1 | 0 | 0 | 40 | 90% |
| WNa wyjeździe: IF Brommapojkarna · Allsvenskan | 0:2Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,3 | 3 | 0 | 0 | 46 | 65% |
| WNa wyjeździe: Hammarby IF · Allsvenskan | 0:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,9 | 6 | 0 | 0 | 59 | 51% |
| DU siebie: IF Elfsborg · Allsvenskan | 1:2Porażka | Podst. | 90 | 6,9 | 1 | 0 | 0 | 53 | 87% |
| DU siebie: Gais · Allsvenskan | 2:0Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,3 | 2 | 0 | 0 | 43 | 70% |
| WNa wyjeździe: Kalmar FF · Allsvenskan | 0:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,2 | 2 | 0 | 0 | 49 | 78% |
Kariera i transfery
Al-Fateh→Djurgårdens IF
Aalborg BK→Al-Fateh
Gent→Aalborg BK
Örebro SK→Gent
BK Forward→Örebro SK
Örebro SK→BK Forward
BK Forward→Örebro SK
Laxå IF→BK Forward