Przejdź do treści

Darío Osorio

Prawoskrzydłowy · Nr 24

Wiek
22
Wzrost
184 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
15 mln €

Statystyki w sezonach

Darío Osorio: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
SuperligaFC Midtjylland54501200100
UEFA Conference League QualifyingFC Midtjylland42401102100
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland21390000000
EFL CupCrystal Palace1590000000
Premier LeagueCrystal Palace110001000
UEFA Europa LeagueCrystal Palace1150001000
2025/26
SuperligaFC Midtjylland1913374602200
Superliga Championship roundFC Midtjylland95982001300
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland84840203400
Betano PokalenFC Midtjylland63950002200
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland53342201000
Future CupFC Midtjylland Reserves2900000000
2024/25
SuperligaFC Midtjylland169792105101
Superliga Championship roundFC Midtjylland85321202400
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland86413000100
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland64331000100
Betano PokalenFC Midtjylland1450001100
2023/24
SuperligaFC Midtjylland146455008000
Superliga Championship roundFC Midtjylland95943210300
Betano PokalenFC Midtjylland1140001000
Future CupFC Midtjylland Reserves1641000000
2023
Liga de PrimeraClub Universidad de Chile1710663105310
Copa ChileClub Universidad de Chile1210001000
2022
Liga de PrimeraClub Universidad de Chile27155270011400
Copa ChileClub Universidad de Chile63741002200
Łącznie w karierze17811 10237191493311
Pokaż wszystkie sezony (6)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Brak meczów w naszej bazie.

Kariera i transfery

  1. Crystal Palace→Midtjylland

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 15 mln € · Sezon 2026/27

  2. Midtjylland→Crystal Palace

    WypożyczenieKwota transferu 2 mln € · Wartość rynkowa 15 mln € · Sezon 2026/27

  3. U. de Chile→Midtjylland

    TransferKwota transferu 5,2 mln € · Wartość rynkowa 3,5 mln € · Sezon 2023/24

  4. U. de Chile U21→U. de Chile

    TransferSezon 2021/22